Vxx variantas

Turinys

  Pagrindinės problemos su plano strategijomis MAE yra skirtumas tarp uždarymo kainos ir intraday aukščiausios ar žemiausios kainos prieš tavo poziciją, kuri paprastai nėra fiksuojama įprastuose testuose, TAČIAU.

  vxx variantas

  MAE stipriai padidina margin call riziką, nes iš vienos pusės tu turi išnaudotą svertą, o iš kitos pozicija dienos eigoje juda prieš tave, kas, beje, atsitiko ir man pačiam praeitą mėnesį. Nuo MAE nėra vxx variantas, išskyrus opcionus ar diversifikaciją.

  programinės įrangos parinkčių analizė

  Diversifikacija šiuo atveju taip pat nereali, na, dėl išnaudotos maržos. Kitos galimybės: 1 Pereiti prie vien opcionų.

  Vanilla opcionai turi automatiškai ribotą riziką, todėl jos valdymas yra paprastesnis. Strategijų testai - ateityje.

  akcijų rinka kaip užsidirbti pinigų

  Dalinai taikyta pirminiame projekte. Sverto reikalavimus sumažintų ilgesnis serijos orderių laikymas, bet tokia strategija būtų nepalyginamai sudėtingesnė, ir, kaip parodė, mano margin call - nebūtinai vxx variantas.

  pradedančiųjų praktikos galimybės dvejetainiai variantai, atkuriami signalais

  Tuo labiau, nėra jokių apsaugų nuo "kintamumo drag'o", kai ryte atsikėlęs randi ateities kontraktus šoktelėjusius keliais šimtais procentų dalis mano margin call atvejo. Kas norės, galės užsisakyti.

  Taigi sveikinuosi tradiciškai. Nors ir persikrausčiau į naują vietą savo rytiniams pasisveikinimams su kolegomis, kurie prekiauja už Atlanto. Tiems, kurie dar ne mūsų valtyje, noriu paaiškinti, kad šio rytinio pasisveikinimo ištakas ir vystymąsį galite rasti temoje JAV pulsas. Formalumai baigti, einam prie reikalo.