Pasitikėjimo brokeris

Paaiškino, į ką atkreipti dėmesį, renkantis brokerį: profesionalumas – dar ne viskas

Apie specialisto kompetenciją byloja jo nuveikti darbai, o patenkinti klientai - geriausias įvertinimas. Man svarbi jūsų nuomonė, pastebėjimai ir pasiūlymai, jie padeda man tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Reikejo parduoti buta Vilniuje man esant Australijoje

Palikti atsiliepimą "Gyvenu Nyderlanduose ir nusprendus parduoti nekilnojamą turtą Lietuvoje, maniau kad susidursiu su daugybę nepatogumų, tačiau tik ne su Evaldu Matlausku.

Daug bendravome telefonu, el. Iki smulkiausių detalių išsiaiškinome kokia rinka, ko norėtu pirkejas, kokie mano lukeščiai.

Rekomendacijos

Panaudojus Evaldo patarimus, butą pardavėme per pasitikėjimo brokeris savaitę ir su geresne finansine nauda. Buvau mamai padariusi įgaliojimą šio buto pardavimui nes pati negalėjau atvyktitai jai reikėjo tik atvažiuoti pas notarą pasirašyti pirkimo-pardavimo sutarties, nes Evaldas pasirūpino viskuo. Jam buvo duoti raktai buto aprodymui, jis pranešdavo telefonu apie potencialius pirkejus ir jų siūlomas kainas, pasirašė preliminarią pirkimo- pardavimo sutartį, paimė avansą, pasirūpino kad aš iš anksto atsiusčiau el.

Rekomenduoju ši brokerį. O jei eate emigrantas, tai rekomenduoju dvigubai.

pasitikėjimo brokeris

Nuolatinė komunikacija apie vykdomą mūsų objekto pardavimo procesą ir pačio pardavimo vykdymo nuo A iki Z paliko mums didelį įspūdį, mat ankstesnė komunikacija su NT brokeriais buvo smarkiai nuvylusi. Ačiū Jums, Evaldai. Iki malonaus. Visų pirma jis tiksliai įvertino, nors nėra turto vertintojas, kokią galutinę sumą galėčiau gauti už parduodamą butą ir ją gavau.

Kaip išsirinkti nekilnojamo turto brokerį?

Taip pat puiku, kad su Evaldo pagalba pardaviau butą labai greitai, ko iš tiesų nesitikėjau. Pritariu, pasitikėjimo brokeris darbo metodikai, kai savaitės pabaigoje, pateikdavo ataskaitą, kaip sekasi pasitikėjimo brokeris klientų paieška.

Informatyvumas ir savalaikis bendravimas su pasitikėjimo brokeris būtinas brokerio darbe. Pasitikėjimo brokeris jam toliau išlikti tokiam maloniam ir kantriam, bendraujant su klientais, strateguoti įvairias situacijas, aptariant jas su pardavėju, taip pat išlaikyti puikius derybinius įgūdžius, bendraujant tiek su pardavėju, tiek su pirkėju.

Nuorodos kopijavimas

Linkiu sėkmės tolimesniame jo darbe ir tikiu, kad jo paslaugomis pasinaudos daugelis žmonių. Labai džiaugiuosi, kad patikėjau Evaldu Matlausku, kuris puikiai atliko savo darbá. Tad rekomenduoju visiems, kam reikia tokio pobūdžio paslaugù, kreiptis į jį!!!

pasitikėjimo brokeris

Evaldas puikiai atstovavo mūsų interesams, todėl tikrai bendradarbiausime ir ateityje! Tokių partnerių pardavimo procese sutiksite nedaug! Jo puikus nekilnojamo turto rinkos išmanymas, komunikacija pasitikėjimo brokeris pirkėjo ir pardavėjo, sandorių proceso valdymas.

Į visus iškilusius klausimus atsakė išsamiai ir suprantamai. Mano buto pirkėjas pas mane paklausė, iš kur gavau tokį puikų, viską išmanantį nekilnojamo turto brokerį.

kaip rašyti ir užsidirbti pinigų internete pajamos iš pasirinkimo mito

Padėjo ne tik man parduodant butą, bet ir pirkėjau atsakė į visus klausimu ir konsultavo. Profesionalus ir sąžiningas brokeris, buvo labai malonu bendrauti. Pasitikėjimo brokeris nekilnojamo turto brokerio tikrai skambinsiu ir vėl prašysiu pagalbos ir tikrai rekomenduosiu pažystamiems.

Kreipiausi į brokerį Evaldą Matlauską. Nemaniau, kad su Evaldo pagalba sandoriai vyks taip sklandžiai ir greitai. Jo puikus nekilnojamo pasitikėjimo brokeris rinkos išmanymas, komunikacija tarp pirkėjo ir pardavėjo, sandorių proceso valdymas davė puikius rezultatus. Ateityje parduodamas nekilnojamą turtą norėčiau, kad šis profesionalus dienos uždarbis internetu būtų kartu vykdant sandorius.

Dar kartą dėkui Evaldui.

Klientų atsiliepimai

Puikus savo srities specialistas,patikimas,informatyvus. Ir šiaip buvo malonu bendrauti. Bendravimas buvo malonusagentas buvo išties iniciatyvuspardavimu rūpintis nereikejo.

Išankstinius lūkesčius atitiko proc.

kaip padaryti demonstracinę sąskaitą realia

Su Evaldo pagalba pardavėme butą labai greitai. Evaldas suteikė daug vertingos informacijos tiek mums, tiek ir mūsų buto pirkėjams, atstovavo visame pardavimo procese.

Nekilnojamasis turtas - nekilnojamojo turto brokeris ant motociklo

Tikrai buvo malonu bendrauti ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems.