Mano paveikslėlio slėpimas

Parinkties paveikslėlis. Srities Mano paveikslėlis parinkčių nustatymas

Šiame straipsnyje:

Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Gal galite parinkties paveikslėlis puslapio apačioje mums pranešti, ar informacija parinkties paveikslėlis naudinga?

macmillan macmillan apie galimybes papildomos parinktys

Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip patogia nuoroda. Svarbu:  Jei Mano paveikslėlių parinkčių lange mygtukas Redaguoti arba šalinti mano paveikslėlį yra blankus nepasiekiamasjūsų organizacija išjungė parinktį, leidžiančią vartotojams keisti paveikslėlio parametrus.

robotas robotas uždirba pinigus uždirbo pinigų internetu

Jei turite klausimų dėl šios strategijos, susiekite su techninės pagalbos tarnyba. Parinkčių puslapyje, pasirinkite Mano paveikslėlis. Vietoje jūsų paveikslėlio, jūsų kontaktai matys tuščią asmens galvos kontūrą.

Ką norėtumėte daryti?

Spustelėkite Įrašyti, tada spustelėkite Gerai. Jei esate patenkinti paveikslėliu, šiame lange nereikia atlikti jokių parametrų keitimų. Mano paveikslėlio keitimas Jei mygtukas Redaguoti arba šalinti paveikslėlį yra blankus, jūsų organizacija nusprendė neleisti vartotojams keisti savo paveikslėlių.

parinkties paveikslėlis gali uždirbti iš dvejetainių opcionų

Jei paveikslėlį parinkties paveikslėlis galite, štai kaip tai padaryti. Paveikslėlio iš savo kompiuterio arba išorinio disko naudojimas Spustelėkite Redaguoti arba šalinti paveikslėlį.

  1. Kai naudojatės skaitytuvu arba spausdintuvu per tinklo ryšį, galima nustatyti tokią raišką.
  2. Srities Mano paveikslėlis parinkčių nustatymas - „Office“ palaikymas
  3. Juodosios gulbės variantai
  4. Mano paveikslėlis parinkčių nustatymas naudojant "Skype" verslui - „Skype“ verslui
  5. Dvejetainės parinktys android 2. 3. 3

Lange Nuotraukos keitimas spustelėkite Įrašyti. Jeigu atidaromas pranešimas, kuriame klausiama, ar norite uždaryti langą, spustelėkite Taip.

paprasta dvejetainių variantų strategija pradedantiesiems

Eikite į vietą, kurioje saugomas pakaitinis paveikslėlis ta vieta gali būti jūsų kompiuteris arba išorinis ar tinklo diskas. Pakaitinis paveikslėlis gali būti norimos raiškos, įskaitant HD raiškųjį formatą ir bet kokio dydžio.

Mano paveikslėlio rodymas

Dukart spustelėkite failą. Dukart spustelėkite paveikslėlį arba failo pavadinimą, tada spustelėkite Keisti. Spustelėkite Įrašyti. Pastaba:  Pakeitus paveikslėlį, gali šiek tiek užtrukti, kol bus rodomas naujasis paveikslėlis.

Reikia daugiau pagalbos?

Viešosios svetainės paveikslėlio naudojimas Pastaba: Kad jūsų kontaktai matytų nuotrauką, jie taip pat privalo turėti prieigą prie svetainės, kurioje yra nuotrauka.

Jei ši parinktis galima, Mano paveikslėlio parinkčių lange bus mygtukas, pažymėtas Rodyti parinkties paveikslėlis iš svetainės: Jei norite naudoti šią parinktį, pasirinkite Rodyti paveikslėlį iš svetainės, įveskite norimos naudoti nuotraukos URL ir spustelėkite Prisijungti prie paveikslėlio. Taip pat žr.