DisplayLogo

Žmonių galimybės

Turinys

  Dokumentą pasirašė jo iniciatorius Lietuvos Respublikos Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininkas Justas Džiugelis, socialinės apsaugos ir darbo bei finansų ministrai, Lietuvos darbo biržos, verslo organizacijų ir neįgaliųjų bendruomenės atstovai.

  Memorandumą pasirašęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis atkreipė dėmesį, kad žmonių su negalia įtrauktis yra bendras mūsų kas numatyta kriptovaliutos grc?, o ne tik vienos ministerijos, reikalas ir sakė, kad būtina užtikrinti visiems vienodą teisę dalyvauti darbo rinkoje ir šalies gyvenime.

  Deja, turint negalią tai nėra labai paprasta.

  žmonių galimybės kas iš tikrųjų uždirba daug pinigų

  Jis pasakojo prieš kelis mėnesius kreipęsis į Investuotojų forumą, Lietuvos neįgaliųjų forumą, Socialinės apsaugos ir darbo bei Finansų ministerijas turėdamas paprastą žmonių galimybės galimybės — padėti žmonėms su negalia ir žmonių galimybės rasti vieniems kitus — bei pasidžiaugė buvęs žmonių galimybės ir suprastas. Parengtas memorandumas — savanoriško šių organizacijų atstovų bendro darbo rezultatas.

  Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

  Memorandumą pasirašiusios organizacijos konkrečiais veiksmais įsipareigojo sukurti sistemą, įgalinančią žmones žmonių galimybės negalia tiek rasti, tiek ir susikurti darbo vietą. Renginyje atkreiptas dėmesys, kad net tūkstančių darbingo amžiaus žmonių su negalia šiuo metu neturi darbo. Tuo tarpu socialinėse įmonėse dirba tik 7 tūkst.

  žmonių galimybės

  Viena pirmųjų numatomų priemonių — trijų metų trukmės projektas, kurį įgyvendins Lietuvos darbo birža, žmonių galimybės sudaryti galimybes žmonėms su negalia konkuruoti darbo rinkoje. Bus taikoma atvejo vadybos metodika, taip pat, glaudžiai bendradarbiaujant su verslo bei žmonių su negalia organizacijomis, teikiama konkreti tikslinė pagalba: nuo konsultacijų darbo ieškantiems iki mokymų potencialiems darbdaviams.

  žmonių galimybės

  Finansų ministras Vilius Šapoka išreiškė viltį, kad tokių, visuomenės požiūrį keičiančių ir empatiją skatinančių, iniciatyvų tik daugės.