Po naujų karantino taisyklių – paaiškinimas, kur būti su veidą dengiančia kauke

Mokesčių galimybė

mokesčių galimybė

Susijęs turinys Pelno mokestis: Avansinio pelno mokesčio deklaracijos pateikimo bei sumokėjimo terminas nukeliamas į kovo 30 d. Pavyzdžiui, remtis numatomos veiklos rezultatais įvertinant galimą pajamų kritimąvietoje praėjusių metų rezultatų.

užsidirbti knygų internete

Mokesčių administravimas: Galimybė sudaryti mokestinės paskolos sutartis be palūkanų, atidedant ar išdėstant mokestinę mokesčių galimybė. Mokestinės paskolos sutartys galėtų būti sudaromos ir darbdavio mokėtinam gyventojų pajamų mokesčiui konkrečios sąlygos dar turi būti patvirtintos ; Nevykdomas mokesčių išieškojimas; Mokesčių mokėtojai galės būti atleidžiami nuo baudų bei delspinigių procedūra dar turi būti patvirtinta.

Verslininkams, kurie susidūrė su finansiniais sunkumais dėl COVID, bus sudaryta galimybė atidėti mokesčių sumokėjimą, nemokant jokių palūkanų, rašoma pranešime žiniasklaidai. Šiems mokėtojams bus taikomos ir analogiškos Valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą palengvinančios priemonės. Verslininkai, neradę savęs tarp paskelbtų mokesčių mokėtojų, tačiau taip pat patyrę neigiamas pasekmes dėl COVID, dėl minėtų pagalbos priemonių taikymo galės kreiptis į mokesčių administratorių, pateikdami nustatytos formos prašymą dėl pasirinktų pagalbos priemonių taikymo.

Gyventojų pajamų mokestis GPM : Gyventojams į liepos 1 d. Atnaujinta m. Šiems mokesčių mokėtojams bus automatiškai suteikiamos šios pagalbos priemonės: nevykdomas deklaruotų mokesčių išieškojimas; sudarius mokestinės paskolos sutartį, neskaičiuojamos palūkanos.

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pakeitimai nuo 2019 m.

Analogiškos priemonės taikomos ir socialinio draudimo mokesčių galimybė. Sąrašą galima rasti čia. Paieškoje reikia nurodyti pavadinimą arba įmonės kodą.

mokesčių galimybė

Įmonės ir gyventojai, kurie nėra įtraukti į nurodytą sąraša, taip pat gali kreiptis į dėl atitinkamų priemonių taikymo, taip pat mokestinės paskolos sutarties sudarymo. Visos teisės saugomos.

parinkčių skaitytuvas kaip prekybos centrai dirba su prekybininkais

Susisiekite su mumis.