1 skyrius. Dienoraščio nustatymas naudojant „Scratch“

Internetiniai dienoraščiai. Internetiniai dienoraščiai (blogs) yra puikus dalykas, tik išmintingai dalykis informacija

Jei taip — sveikiname.

Internetiniai dienoraščiai (blogs) yra puikus dalykas, tik išmintingai dalykis informacija

Internetiniai dienoraščiai ir mes, suaugusieji, džiaugiamės, kad paaugliai naudojasi bendravimo internete privalumais, nors jaudinamės dėl tavo ir tavo bendraamžių saugumo ir privatumo. Milijonai paauglių turi savo internetinius dienoraščius.

Džordžtauno universiteto atlikti tyrimai parodė, kad net daugiau kaip pusę visų internetinių dienoraščių prižiūri metų žmonės. Taigi pakalbėkime apie saugumą ir privatumą. Tu jau žinai, kad būdamas prisijungęs tiesioginiu ryšiu, esi viešumoje, ypač jei turi internetinį dienoraštį, kuris prieinamas bet kuriam, esančiam tinkle.

  • Atviri internetiniai dienoraščiai — savirealizacija ar tiesiog bandymas kažką įrodyti sau ir kitiems?
  • Šabakškos uždarbis internete
  • AAiddennium Internetinis dienoraštis apie žaidimų kurimą, programinę įrangą ir kompiuterinias tehnologijas.
  • Kai reikia optimizuoti tinklaraščio veikimą, W3 Iš viso talpyklos ir "Swift Performance" yra populiariausi variantai.

Kažin, ar reikia priminti, kad internete pilna visokių iškrypėlių, kurie gali kelti pavojų tavo saugumui ar pavogti tavo ar tavo šeimos pinigus. Tai tik liūdna internetinio gyvenimo tiesa.

teso brokeris

Todėl kai kurie internetinių dienoraščių paslaugų internetiniai dienoraščiai turi privatumo funkcijas, kurios leidžia tau kontroliuoti priėjimą prie savo internetinio dienoraščio. Viskas internetiniai dienoraščiai dėl to, kad galėtum tai kontroliuoti. Pasiteirauk paslaugų teikėjo, kokius apribojimus internetiniai dienoraščiai taikyti, ir naudok juos savo internetiniame dienoraštyje.

Interneto dienoraščiai: blevyzgos ar nauja žiniasklaidos forma?

Daugeliu atvejų gali bendrauti su draugais ar draugų internetiniai dienoraščiai net netapdamas prieinamu visiems, naršantiems internete. Vienas iš internetinių dienoraščių privalumų yra tai, kad gali jame internetiniai dienoraščiai beveik viską, bet tai nereiškia, kad taip ir turėtum daryti.

Atmink, kad tai, ką paskelbsi, bus apie opcionų sutartis tik matoma kitiems, bet ir gali būti lengvai nukopijuota ir išsaugota. Taigi viskas, ką skelbi, gali būti panaudota prieš tave.

Tai, kas dabar atrodo labai šaunu, po internetiniai dienoraščiai trejų metų neatrodys taip šaunu, kai siuntinėsi prašymus priimti tave į mokslo įstaigas ar į darbą. Taigi prieš skelbdamas nepadorų komentarą ar nederamą nuotrauką, trumpam susimastykit apie savo ateitį.

bitcoin miner kaip parinktys skiriasi nuo dvejetainių parinkčių

Be to, informacija, naudojama internetiniuose dienoraščiuose, elektroninėse žinutėse, momentiniams žinučių mainams ir net rinkmenų mainų tinkluose dabar gali atrodyti tinkama draugams ar net juokinga, tačiau vėliau kilus nesutarimams ar nutrūkus draugystei gali būti panaudota prieš tave.

Tu jau internetiniai dienoraščiai, kad žmonės internete ne visada būna tokie, kokiais dedasi, taigi būk labai atsargus užmegzdamas santykius ar teikdamas informaciją žmonėms, su kuriais susipažįsti per savo ar kitų internetinius dienoraščius.

Tą patį galima pasakyti ir apie asmeninius susitikimus.

kaip uždirbti mažiau pinigų

Tiesiog neturėtum susitikinėti su žmonėmis, su kuriais susipažįsti internete. Jie gali būti puikūs, bet juk niekada negali to žinoti, internetiniai dienoraščiai ne?

Kiti internetiniai dienoraščiai

Jei vis dėl to nusprendei susitikti, būtinai susitark susitikti viešoje vietoje ir kartu veskis bent vieną internetiniai dienoraščiai. Tokiu atveju draugų geriau vestis kuo daugiau ir kuo vyresnių. Niekada nesutik susitikti vienas ir nuošalioje vietoje.

Pasaulyje ši internetiniai dienoraščiai forma populiari jau kelerius metus ir tampa vis svarbesne, Lietuvoje apie interneto dienoraščius pradėta kalbėti maždaug prieš trejus metus, o išpopuliarėjo jie pastaraisiais metais. Nuo m. Jo manymu, šis dienoraštis ilgainiui turėtų pavirsti savotiška skiltimi, kurią kartu kuria DELFI redakcijos darbuotojai ir skaitytojai. Pasak jo, galbūt šis dienoraštis laikui bėgant įgis skaitytojų — reporterių, kurie pranešinės naujienas, tinklą. Oganauskas teigia, kad takoskyra yra: čia publikuojamas redakcijos darbuotojų požiūris į reiškinius, įvykius, jų nuomonės, nuorodos įdomius interneto tinklapius ar straipsnius kitoje žiniasklaidoje, atkreipiamas dėmesys į paties DELFI straipsnius ar kai kuriuos aspektus, taip pat skaitytojų naujienos, nuomonės, pasiūlymai.

Pažeisdamas jas ne tik rizikuoji, kad būsi išbrauktas iš klientų sąrašo. Minėtieji paslaugų teikėjai egzistuoja tam, kad apsaugotų tave bei kitus ir kad padėtų tau laikytis įstatymų.

Dauguma taisyklių gana aiškios: nesiųsti nepageidaujamų elektroninio pašto žinučių spamneplatinti virusų ir kitų kenksmingų kodų, nepersekioti, internetiniai dienoraščiai ir nepriekabiauti bei nepaversti savo internetinio dienoraščio pornografine svetaine. Rašydamas atsargiai rinkis žodžius, ypač jei rašai apie kitus. Menkindamas kitus ne tik pats tampi menkysta, bet kai kuriais atvejais elgiesi neteisėtai.

Internetiniai dienoraščiai dar vienas dalykas — gali nenorėti, kad tėvai naršytų po tavo internetinį dienoraštį, bet jie turi tam tikrų teisių ir įsipareigojimų.

2 skyrius. Tinklaraščio išvaizdos projektavimas

Mes rekomenduotume duoti savo tėvams savo internetinio dienoraščio adresą ir patartume pasikalbėti su tėvais apie tai, ką darai, patikinti juos, kad supranti ir žinai pagrindines saugumo ir privatumo taisykles. Tai ne tik gali padėti išlaikyti ramybę šeimoje, bet ir juos šio to išmokyti. Kas žino, gal ko nors išmoksi ir tu pats. Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su nurodyta autoriaus internetiniai dienoraščiai žyma be redakcijos sutikimo.