Javų produktyvumo didinimui ir apsaugai nuo ligų tyrimai

Grūdų variantas

Javų produktyvumo didinimui ir apsaugai nuo ligų tyrimai

Dažnas darbas iš pažiūros atrodo paprastas, tačiau pradėję gilintis suprantame, kiek žinių ir kruopštumo reikalauja kiekvienas darbo grūdų variantas. Grūdų derliaus nuėmimo, valymo ir saugojimo procesas — vienas tokių darbų; grūdus išlaikyti itin aukštos kokybės praėjus ilgesniam laikui nuo derliaus nuėmimo yra itin sudėtinga. Kokie veiksniai apsunkina grūdų sandėliavimą?

grūdų variantas

Toliau šiame straipsnyje atsakome grūdų variantas šiuos ir grūdų variantas klausimus. Grūdų valymas ir džiovinimas Laikas po grūdų derliaus nuėmimo turi būti kruopščiai suplanuotas, nes grūdai labai greitai pradeda prarasti savo gerąsias savybes ir kaupti drėgmę bei bakterijas.

visų dvejetainių variantų vaizdo įrašas

Tam, kad grūdų kokybė sandėliuose būtų kuo grūdų variantas išlaikyta aukščiausiame lygyje, reikalingas atidus jų valymas, kurį dažnai reikia atlikti ne vieną kartą. Grūduose turi nelikti jokių priemaišų, didinančių drėgmės lygį.

vsa strategija dvejetainiams opcionams bela monetos kriptovaliuta

Jeigu grūdams reikalingas pakartotinis valymas, visų pirma jie turi būti visiškai išdžiovinami. Grūdų vėdinimas Grūdų vėdinimas šaltuoju ir šiltuoju metų laiku skiriasi, grūdų variantas vėlgi, atidumas tinkamam drėgmės lygio palaikymui turi labai didelę reikšmę. Nekokybiškai saugomas grūdines kultūras daug sunkiau parduoti, o juk joks ūkininkas nenori, kad jo derlius ir į grūdus investuotos pajamos nueitų veltui.

Svarbiausias dalykas apie grūdų vėdinimą yra tai, kad jis turi būti atliekamas tik sausuoju periodu. Tinkamos temperatūros palaikymas Kai išvalyti ir išdžiovinti grūdai pasiekia sandėlius, reikėtų nepamiršti, kad priežiūra nėra baigta.

Sandėliuose reikalingas nuolatinis tinkamos temperatūros ir drėgmės palaikymas. Žinoma, geriausias variantas yra įdiegti automatinę grūdų kokybės valdymo bei vėdinimo sistemą, tačiau jeigu grūdų variantas nėra, tuomet būtinas mechaninis reguliarus ir dažnas patalpų temperatūros ir drėgmės lygio tikrinimas.

grūdų variantas android parinkčių programa

Jeigu laikysitės nustatytų grūdų apdirbimo bei saugojimo reikalavimų ir investuosite į aukštos kokybės techniką, džiaugsitės grūdais, kurie bus išlaikę visas maistines ir sėklines savybes.