NAUJAUSI KOMENTARAI

Galimybė kainą

galimybė kainą 3 žvakių strategija dvejetainiams variantams 60 sekundžių

Premjeras: Vyriausybė atvėrė galimybę reguliuoti kainas Scanpix nuotr. Vyriausybė trečiadienį pritarė įstatymų pataisoms, kad esant ekstremaliai situacijai ji galėtų reguliuoti kainas. Anot Galimybė kainą atstovų, šis įrankis galėtų būti panaudotas pažaboti nesąžiningus apsaugos priemonių perpardavinėtojus, šalyje plintant koronavirusui.

Įstatymo pataisas kitą savaitę turėtų svarstyti Seimas, o jos įsigaliotų pasirašius prezidentui Gitanui Nausėdai.

Išskirtinė galimybė pamatyti lietuvio rankomis sukurtą japonišką sodą

Pagal siūlomą tvarką, prekių ir paslaugų kainas stebėtų Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Sprendimą dėl kainų reguliavimo priimtų Vyriausybė operacijų vadovo teikimu, prieš tai gavus Konkurencijos tarybos nuomonę.

nl papildomų pajamų legalios pajamos internete be investicijų

Tai yra įrankis, kurio mes nenorėtume naudoti, bet jeigu prireiks, valstybė nedvejodama tuo pasinaudos, kalbant apie visas spekuliacines kainas. Galimybė kainą tikisi, kad nereikės pasinaudoti Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad toks instrumentas reikalingas kovoti su nesąžiningais prekeiviais, tačiau pabrėžia galimybė kainą, kad jo nereikės panaudoti.

galimybė kainą

Prezidentas G. Nausėda anksčiau šią savaitę išsakė nepritarimą kainų reguliavimo idėjai — pasak jo, tų produktų, kurių kainos būtų reguliuojamos, tiesiog neliktų prekyboje. Įstatymo pataisas rengęs teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sakė, kad bandys įtikinti prezidentą ir jo komandą, jog priemonės yra reikalingos, siekiant užkirsti kelią nesąžiningam pelnymuisi krizės metu.

Svarbu paaiškinti visuomenei, kad čia pirmiausia nėra kalbama apie maisto prekes, bet apie tokias prekes kaip apsaugos priemonės.

galimybė kainą

Įstatymų projekto aiškinamajame rašte teigiama, kad šiuo metu kai kurios Europos Sąjungos valstybės narės jau ėmėsi panašių priemonių, pavyzdžiui, Prancūzijoje priimtas premjero dekretas, kuriuo reglamentuojamos maksimalios dezinfekcinio skysčio kainos.

Seimo posėdis planuojamas kitą antradienį, kovo 31 dieną.

galimybė kainą