Net 4 variantai tvaresnėms mėnesinėms: tausokime save ir aplinką

Forbes variantas

forbes variantas

Sudirgimą skatinantis acetonas. Reprodukciniai toksinai: toluenas ir ksilenas, bei karcinogeninis toksinas: metileno chloridas rasti kai kuriuose tamponuose.

Lakiųjų organinių junginių kiekiai atitiko jų kiekius gyvenamųjų vietovių ore, bet pfalatų kiekiai yra didesni nei kai kuriuose komerciniuose plastikiniuose gaminiuose. Kiti tyrimai randa net apie 50 lakiųjų organinių junginių. Visos šios toksinės medžiagos ir forbes variantas yra siejami su tikimybe susirgti vėžiu, reprodukcinėmis ir neuro ligomis, endokrininės sistemos irimu bei vaginaliniu išsausėjimu. Tokie tyrimų rezultatai mane atbaidė nuo bet forbes variantas įprastų prekės ženklų tamponų ir paketų naudojimo.

Trumpą autorius M. Wolffas LRT. Jis tikrai turi pagrindo dėkoti dangui už prezidentą D.

O koks pasirinkimas? Tvarenės ar sveikesnės alternatyvos populiariems tamponams bei įklotams Kai kurios alternatyvos — menstruacinė taurelė bei iš ekologiškos medvilnės pagaminti tamponai ir paketai — rinkoje jau randami kurį laiką, o daugkartiniai paketai bei mėnesinių apatiniai yra dar sąlyginai nauji.

Žemiau — privalumai, trūkumai ir kaip man sekėsi juos naudoti J Ekologiški įklotai bei tamponai Aš išbandžiau Grace and Green prekės ženklo įklotus. Jie šiek tiek blogiau lipūs nei įprasti paketai, bet be šio nedidelio trūkumo, naudojosi gerai.

Forbes variantas dėlto, man kilo klausimai dėl lipnumui naudojamų medžiagų, prie sparnelių priklijuotų lapelių ir išorinės pakuotės. Ant dėžutės galima rasti sudėtį: proc. Visos šios medžiagos, teigiama, yra augalinės kilmės ir suyra taip pat, kaip apelsino žievelė, t. Nors Natracare rekomenduoja kompostuoti ekologiškus mėnesinių produktus mėn. Gaila, jog gamintojas ant pakuotės nerašo, jog gaminiai yra tikrai be plastiko, o kai kurių straipsnių autoriai išorinę pakuotę pavadina bio-plastiku.

Todėl tikriausiai reiktų bandyti kompostuoti, kad būtų aišku, kaip yra iš tikro. Aš nebandžiau šio prekės ženklo tamponų, bet jų aprašymas yra: ekologiškos medvilnės tamponai su vilnoniu siūlu ir be klijų.

Net 4 variantai tvaresnėms mėnesinėms: tausokime save ir aplinką

Internete galima rasti daugiau ekologiškų tamponų ir paketų prekės ženklų. Deja, klaidinga manyti, jog jie yra pilnai suyrantys. Kai kurios pakuotės bei tamponų aplikatoriai yra pagaminti iš perdirbto plastiko arba augalinio forbes variantas, o tai vis vien plastikas.

15 Things You Didn't Know About FORBES

Nors yra ir prekės ženklų, kurie stengiasi vietoj plastiko naudoti kartoną bei popierių. Vis vien, nepaisant to, jog galbūt kai kurie variantai yra pilnai suyrantys, ekologiški įklotai bei forbes variantas sukuria nemažai šiukšlių, todėl manęs jie nesuviliojo. Daugkartinio naudojimo produktai buvo daug įdomesnė sritis. Daugkartiniai paketai Dabar jau ir Lietuvoje internetu galima įsigyti daugkartinius įklotus nula. Kadangi visada labiau mėgau įklotus nei tamponus, skubėjau išbdandyti daugkartinius — įsigijau Little Lamb prekės kaina 1 variantas. Jie pagaminti iš fliso ir bambuko pluošto, nelimpa prie apatinių ir susisega sulenkus sparnelius po jais.

Deja, šie įklotai nesilaikė patogiai, jie kilo į viršų forbes variantas apačią, nuslysdavo į šoną net miegant. Po kelių dienų bandymo aš jų visiškai atsisakiau.

Žinoma, yra ir kitų prekės ženklų daugkartinių įklotų ir galbūt kiti yra forbes variantas.

forbes variantas kaip užsidirbti pinigų realiomis apžvalgomis

Menstruacinė taurelė Menstruacinė taurelė naudojama jau nemažai metų, yra begalė prekės ženklų ir atsiliepimų apie juos.

Aš įsigijau OrganiCup taurelę. Deja, jos naudojimas nebuvo toks sklandus: man vis pratekėjo ir porą dienų bandant dėti, išimti, taisyti, oda pasidarė jautri ir aš taurelę padėjau į šoną. Forbes variantas vis dar pabandyti kitąkart, naudojant kitus taurelės sulankstymo būdus, bet jei nepavyks per forbes variantas dienų, tikriausiai jos visai atsisakysiu.

Pratekėjimas, pasirodo, yra nereta problema menstruacinės taurelės naudojime. Peržiūrėjau gal penkis Youtube video su paaiškinimais, kodėl prateka bei ką daryti.

Dažnai apie taurelę kalbama kaip apie moterų gyvenimą palengvinantį ir aplinką tausojantį bei ekonomišką stebuklą.

Didesnė dalis mano draugių sakė ir nemažai merginų straipsniuose rašo, kad joms patinka ir gerai naudojasi, tik užtruko forbes variantas gerai įstatyti.

Iš tikro, jei forbes variantas ir nereikia papildomai naudoti dieninių įklotų, taurelė yra geriausias beplastikinis mėnesinių forbes variantas ji pagaminta iš medicininio silikono. Tačiau jau dabar galima suprasti, kodėl ne visoms taurelė tinka ir patinka: pratekėjimas, nemalonus vaizdas ar nepatogumas ją išimant, ilgas laikas mokantis, kaip įstatyti, tinkamo prekės ženklo paieška gali tekti išbandyti net kelis prekės ženklus!

Be to, nepaisant to, jog gamintojai teigia, jog menstruacinę taurelę užtenka keisti kas 12 val. Daktarai rekomenduoja taurelę naudoti kaip tamponą — išvalant kas maždaug 8 val. Ištraukimas ir įdėjimas taip pat sukelia odos sudirgimą ir kai kurioms moterims sukėlė skausmą bei atsirado žaizdų.

Taip pat užfiksuota atvejų, kai prireikė medicininės pagalbos išimant taurelę. Kadangi niekad neturėjau problemų su įklotais ir retai naudojau tamponus, taurelės atsisakymas man nėra problema. Vis dėlto, norėjau rasti daugkartinį mėnesinių produktą, kad nereiktų naudoti vienkartinių įklotų.

Tvarkykite savo privatumo nustatymus

Aš atradau savo sprendimą — mėnesinių apatiniai! Mėnesinių apatiniai Tai buvo pirmas produktas, kurį man rašant straipsnius teko siųstis iš užsienio, nes nebuvo pasirinkimo Lietuvoje dabar jau galima įsigyti Forbes variantas parduotuvėje.

Iš tikro mėnesinių apatiniai dar sąlyginai naujas dalykas, nors pasaulinėje rinkoje jau yra daugiau nei keletas prekės ženklų. Aš užsisakiau 3 ModiBodi prekės ženklo apatinius: 2 lengvo ir vidutinio sugėrimo ir 1 stipraus, naktinio sugėrimo.

forbes variantas

Galima rasti įvairių stilių: nuo berniukiškų apatinių iki triusikėlių su nėriniais, veganiškų, besiūlių, pakeltų iki bambos bei įprastų, stringų su labai lengvu sugėrimu. Be to, yra ir forbes variantas spalvų. Pats sugėrimo mechanizmas yra juodos spalvos, todėl nėra vizualaus diskomforto dėl kraujo, o ir nelieka matomų dėmių.

Lengvo ir vidutinio sugėrimo apatinių mechanizmas užima tiek vietos, kiek vidutinis ar didesnis įklotas. Sunkesnio, naktinio sugėrimo apatinių mezhanizmas tęsiasi iki pat apatinių viršaus nugaroje ir yra prailgintas priekyje.

Apatiniai forbes variantas nuostabiai! Jie ne tik dailūs, labai patogūs, bet ir nė karto nepratekėjo. Sugėrimo mezhanizmas yra nestoras ir nepajutau, jog išsiplėstų prisipildžius kraujo. Net naktiniai besiūliai triusikėliai, nepaisant to, jog neprisispaudžia stipriai kraštai, buvo patogūs, minkšti ir nė karto forbes variantas.

forbes variantas lanksčios galimybės

Jų naudojimas nėra labai sudėtingas: po naudojimo reikia išplauti su šaltu vandeniu, kol nebeliks kraujo, ir tada leisti natūraliai išdžiūti, o po mėnesinių ciklo visus apatinius išskalbti skalbimo mašinoje ir leisti pilnai natūraliai išdžiūti. Kiek peržiūrėjau straipsnių, teigiama, jog kokybiškus menstruacinius apatinius galima naudoti iki 5 metų. Aišku, kaip ir kiti pasirinkimai, šis turi kelis minusus.

forbes variantas

Pirma, po val. Antra, tai yra nepigus pasirinkimas: kokybiški triusikėliai kainuoja nuo 20 iki 30 eur ir daugiau, o įvertinus tai, kad reiktų kokių 4-ių dieninių ir forbes variantas naktinių, tai gaunasi apie eur investicija plius siuntimas.

Aš testavau su 2-iem dieniniais ir vienais naktiniais, deja, apatiniai ne visada spėjo išdžiūti, todėl užsisakiau papildomai. Trečia, kaip ir paketai, jie turi šlapumo jausmo, nors turiu pasakyti, jog jis buvo daug mažesnis ir patogesnis nei įprastų įklotų. Ketvirta, plastikas čia neišvengiamas. Nors pats sugėrimo mechanizmas yra pagamintas iš merino vilnos, triusikėliuose ir apsauginiame sluoksnyje yra poliamido, forbes variantas, geriausios knygos apie prekybą ir investicijas ir kt.

Tačiau, net BFFP neprieštarauja daugkartiniams ilgai naudojamiems plastiko gaminiams.

forbes variantas dvejetainiai opcionai, vidutiniškai

Atkreipkite dėmesį, jog skirtingi prekių ženklai turi skirtingus sugėrimo mechanizmus, todėl siūlau pasidomėti prieš perkant. Taip pat, ieškokite tikrai kokybiškų! Beje, jei tinka ir patinka menstruacinė taurelė, bet ji lengvai prateka, galima kombinuoti su lengvo sugėrimo apatiniais.

Išvada Turėdamos net keturis tvaresnių mėnesinių produktų pasirinkimus, jau šiandien galime reikšmingai prisidėti prie šiukšlių mažinimo ir sveikatos tausojimo. Aišku, gali tekti išbandyti skirtingus variantus, bet man buvo verta! Straipsnio autorė: Marija Šilinskytė.