SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Ženklas baigėsi, Baigėsi numerio ženklų saugojimo terminas. Kaip jį pratęsti? | Valstybės įmonė „REGITRA“

Turinys

  žetonų naudojimas kriptovaliutos bitcoin nauja gija

  Spausdinti Neužtruko: judraus kelio į Palangą dalis remontui buvo uždaryta mažiau nei tris mėnesius. Vytauto Liaudanskio nuotr. Rugsėjo pabaigoje pradėję tvarkyti labiausiai susidėvėjusį kelio ruožą pakeliui iš Klaipėdos į Palangą, kelininkai jau baigė darbus ir nuėmė apribojimus žyminčius kelio ženklus.

  Remonto darbai valstybinės reikšmės ženklas baigėsi kelyje A13 Klaipėda—Liepoja nuo 11, iki 19, kilometro truko apie tris mėnesius. Remontuoti asfalto dangą ėmėsi bendrovė "Eurovia Lietuva".

  ženklas baigėsi

  Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir bendrovės "Eurovia Lietuva" pasirašyta sutartis, kurios vertė — apie 2,4 mln. Darbams atlikti ženklas baigėsi duotas keturių mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo terminas.

  Tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcijos komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas patikino, kad kelio rekonstravimo darbai jau baigti, ir kelias yra tinkamas eksploatuoti.

  • Ar galiu egzaminą laikyti su savo transporto priemone?
  • Remontas baigėsi: kelyje į Palangą nuimti apribojimus žymintys kelio ženklai | klubstudentow.lt
  • Sistemoje reikės pridėti šiuos dokumentus: - transporto priemonės kilmės dokumentą registracijos liudijimą ; - laikiną registracijos liudijimą jeigu neprarastas ; - valdymo pagrindą patvirtinantį dokumentą; - atitikties įvertinimą patvirtinantį dokumentą kai transporto priemonė įvežta iš trečiųjų šalių.

  Ar kelininkai čia dar grįš pavasarį, kol kas nežinia. Vairuotojus nudžiugino galimybė važiuoti be didesnių apribojimų, o kai kurie greičio mėgėjai jau spėjo nuslysti nuo naujai suremontuoto kelio.

  ženklas baigėsi

  Kasdien važiuojantieji šiuo keliu dalijosi įspūdžiais. Anot jų, posūkyje kelias turi tokį pakrypimo kampą, kad gali pasirodyti, jog mašina važiuoja su nuleista padanga.

  pajamos per interneto rodinį 5 populiariausios pajamos internete be investicijų

  Pareigūnai ketina šioje vietoje rengti patikras ir taip pripratinti vairuotojus laikytis leistino greičio.