Draudimas privatiems

Brokerių pozicija

Turinys

  Bendrovė sėkmingai bendradarbiauja su Lietuvos rinkoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis, pensijos fondais bei kitų Europos Sąjungos valstybių narių draudimo įmonių filialais.

  brokerių pozicija

  Mūsų bendrovės darbuotojai - licencijuoti draudimo brokeriai turintys ilgametę darbo patirtį vietinėje ir tarptautinėje draudimo rinkoje, taipogi paslaugų pardavimo, klientų aptarnavimo, draudimo įvykių aptarnavimo srityse. Draudimo brokeriai profesionaliai įvertins siūlomus draudimo produktus ir išrinks Jums tinkamiausią variantą.

  dvejetainių opcionų rinkos analizės pagrindai

  Mūsų darbuotojai nemokamai padės Jums: -įvertinti draudiminės apsaugos brokerių pozicija -informuos apie draudimo kompanijų siūlomus produktus, brokerių pozicija bei akcijas; -pateiks išsamų patikimų draudimo variantų pasiūlymą; -informuos apie eilinių įmokų mokėjimą; -informuos apie besibaigiančias draudimo sutartis bei dvejetainiai variantai treneris pasiūlymą dėl jų pratęsimo; -suteiks visą informaciją apie Jūsų teises, tolesnius veiksmus bei pareigas, įvykus draudžiamajam įvykiui.

  Draudimo brokerių bendrovė "Insurance Brokers Group" savo profesinę civilinę atsakomybę yra apdraudusi 1 Eurų sumai.

  kaip užsidirbti pinigų sėdint internetu

  Nuolat tobuliname ir užtikriname efektyvią savo veiklą, todėl galime garantuoti savo bendrovės patikimumą versle. Teikti draudėjams kokybiškas draudimo tarpininkavimo paslaugas.

  brokerių pozicija

  Konsultuoti klientus atlikus pakankamai išsamią rinkoje siūlomų draudimo sutarčių analizę, kad vadovaudamiesi profesionaliais kriterijais galėtume rekomenduoti klientui sudaryti jo poreikius tinkamai atitinkančią draudimo sutartį.