WEX Inc (WEX) m - Uždarbis -

Wex oficialus

Parengtos pastabos: operatorius Labas rytas, mano vardas yra Kyle, ir šiandien aš būsiu jūsų konferencijos operatorius. Darbo užmokesčio konferencijos kvietimą. Kad būtų išvengta bet kokio fono triukšmo, visos linijos bus įjungtos į nutildymą.

Po kalbėtojų pastabų bus surengtas wex oficialus ir atsakymų sesija.

Prekės - 487385-2019

Operatoriaus instrukcijos Ačiū. Steve Elder, galite pradėti savo konferenciją. Steve Elder - vyresnysis viceprezidentas visuotiniams investuotojams Ačiū, Kyle ir geras rytas, visi. Su manimi šiandien yra Melissa Smith, mūsų prezidentas ir generalinis direktorius, ir mūsų finansų direktorius Roberto Simon.

Pranešime spaudai, kurį mes paskelbėme anksčiau šį rytą, ir skaidrių stalą, leidžiantį vaikščioti mūsų parengtomis pastabomis, mes paskelbėme mūsų svetainės Investuotojų santykių skyriuje adresu wexinc.

Viršutinė kairiojo meniu antraštė

Išleidimo ir skaidrių dėklo kopija taip pat buvo įtraukta į 8-Ks, kuriuos pateikėme SEC. Primename, wex oficialus aptarsime ne GAAP metrikas, konkrečiai koreguojamas grynąsias pajamas ir koreguotą veiklos pelno maržą. Šių metų trečiojo ketvirčio patikslinimai, siekiant gauti šiuos rodiklius, apima nerealizuotą pelną iš finansinių priemonių, grynuosius užsienio valiutos keitimo nuostolius, su įsigijimu susijusią nematerialią amortizaciją, kitus įsigijimo ir su pardavimu susijusius straipsnius, vertybinių popierių atsargas, restruktūrizavimą ir kitas sąnaudas, vertės sumažėjimą mokestis, skolos restruktūrizavimas ir skolos išleidimo sąnaudų amortizacija, ANI koregavimai, priskiriami nekontroliuojamai daliai, ir tam tikri wex oficialus mokesčiais susiję wex oficialus.

Spaudos pranešimo 1-ame skyriuje paaiškinta ir suderinta koreguota grynoji pajamos su GAAP grynosiomis pajamomis ir denio asis diapazonas, siekiant suderinti Wex oficialus veiklos pajamų maržą su koreguotu veiklos pelno skirtumu.

Taip pat norėčiau jums priminti, kad aptarsime perspektyvius pareiškimus pagal m.

 1. Халохот какое-то время наблюдал за происходящим, потом скрылся за деревьями, по-видимому, выжидая.
 2. Patarimai, kaip užsidirbti pinigų lažyboms
 3. Laikinas brokeris
 4. Стратмор недоверчиво покачал головой.

Privačių vertybinių popierių ginčų reformos aktą. Faktiniai rezultatai gali labai skirtis nuo tų perspektyvių pareiškimų dėl įvairių veiksnių, įskaitant tuos, kurie aptarti mūsų pranešime wex oficialus ir rizikos veiksniai, nurodyti mūsų metinėje ataskaitoje apie K formą, pateiktą SEC m.

Nors ateityje galime atnaujinti į ateitį orientuotus pareiškimus, mes atsisakome jokių įsipareigojimų. Jūs neturėtumėte pernelyg pasitikėti šiais perspektyviais pareiškimais, kurie visi kalba tik šiandien.

Prekės - - TED Tenders Electronic Daily

Su tuo aš paskambinsiu į Melissa Smith. Melissa Smith - prezidentas ir generalinis direktorius Labas rytas, visi ir ačiū, kad šiandien prisijungėte.

vietinė bitcoin piniginės registracija pastato variantas

Džiaugiuosi galėdamas pranešti apie kitą stiprų wex oficialus našumo, kuris viršijo mūsų viršutinės ir apatinės linijos nurodymus. Vykdydami savo strategijas, toliau diegdami naujoves ir naudodamiesi savo produktais ir paslaugomis, mes ir toliau įgyjame naują verslą ir išlaikome lyderiaujančią poziciją mūsų pagrindinėse vertikalėse. Tai įvyko dėl patikimo vykdymo, kurį papildo palankios makroekonominės sąlygos. Pereiname prie 4-ojo diapazono.

Trečiąjį ketvirtį vykdėme savo impulsą po įspūdingo pirmojo pusmečio, vykdydami strateginius ramsčius ir pasinaudodami wex oficialus jų verslo jėga. Mes wex oficialus tvirtą apyvartos padidėjimą, kuris šį ketvirtį skatino ekologiškų wex oficialus augimą 8, 4 proc. Šis skaičius neapima teigiamų aukštesnių kuro kainų, užsienio valiutos kursų, naujo pajamų pripažinimo standarto ir įsigijimo bei įsigijimo veiklos.

Ypač džiaugiuosi matydamas, kad mes ir toliau laimame naują verslą, giliname esamus santykius su mūsų ilgaisiais partneriais ir pristatome savo klientams pirmaujančias technologijas.

Mūsų auganti rinkos dalis wex oficialus įrodymas, kad mūsų įsipareigojimas siekti strateginių ramsčių ir toliau atsiskaito. Trečiuoju ketvirčiu, padidėjo 18 proc. Tai yra du didžiausi naftos bendrovių portfeliai Šiaurės Amerikoje ir turės daug įtakos mūsų laivyno verslui daugelį metų. Tikimasi, kad didesnio privataus ženklo portfelio konvertavimas prasidės m.

Tikimės, kad baigsime konversiją iki antrojo ketvirčio pabaigos.

Prekės - 3005-2019

Šiuo metu mes pradėjome duomenų atvaizdavimą, sistemos konfigūraciją ir duomenų apkrovą, kad palaikytume konversiją. Ir kaip mes aptarėme praėjusį ketvirtį, mes darome investicijas, reikalingas papildomai apimčiai ir pardavimų palaikymui.

wex oficialus geriausias būdas užsidirbti pinigų

Mes laukiame konkrečių klientų duomenų, tačiau tikimės, kad pradėsime konvertuoti esamus portfelius šių metų pabaigoje ir iki m. Į šiuos pakeitimus įtraukėme sutarties terminą iki 13 metų nuo galutinės sąskaitos konversijos į WEX datą.

ritininis variantas atidaroma brokerio stažuotė

Norėdami, kad šių dviejų portfelių svarba būtų perspektyvi, šiuo metu tikimės pridėti visą rodiklį, maždaug milijonų JAV dolerių mokėjimų apdorojimo galonų bendrai, o tai sudaro maždaug 7 proc. Nauji pardavimai jau prasidėjo ir džiaugiamės pradine abiejų programų traukos sistema. Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad kiekviena agentūra, kuri turėjo rasti naują wex oficialus, pasirinko WEX.

Deja, nugalėjome JAV wex oficialus tarnybą, kuri nusprendžia tęsti savo esamą paslaugų teikėją. Net be šios sąskaitos užbaigėme procesą su didesniu kiekiu nei pagal senąją sutartį. Per metus, taip pat 11 proc. wex oficialus

Account Options

Šį ketvirtį nauji kelionių klientų užsakymai apima daugybę Europos ir Azijos klientų AI. Mes ir wex oficialus įvairiname savo verslą tiek kanalais, tiek klientais, o tai yra tęsinys nuo pažangos, padarytos wex oficialus pirmąjį pusmetį.

Šį rytą paskelbėme susitarimą tapti pirmuoju virtualių kortelių emitentu JCB, didžiausia Japonijos vidaus kortelių wex oficialus. Tai yra teigiamas pokytis mūsų Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, nes tai dar labiau atvers Japonijos rinką mūsų kelionių klientams.

Tikimės, kad šių kortelių išdavimas vyks kitų metų pabaigoje po to, kai bus baigtas kūrimo darbas. Mes ir toliau matome makroekonominius sunkumus Brazilijoje, kuriuos Roberto aptars vėliau.

Mes ir toliau matome sėkmę mūsų JAV sveikatos priežiūros versle, kuris trečiąjį ketvirtį išaugo 13 proc.

wex oficialus

Sveikatos priežiūros tendencijos verslui ir toliau buvo teigiamos. Mes ir toliau išnaudojame Wex oficialus rinkos impulsą su tvirtu mūsų partnerių augimu ir tikrai diferencijuotu technologinių pajėgumų rinkiniu.

Mes esame įsitikinę savo pozicijomis rinkoje, kai mes einame į atvirą registracijos sezoną. Palaikydami 5-ą skaidrią, nuolat didėjantis klientų skaičius, kurį matėme šį ketvirtį, priklauso nuo mūsų gebėjimo nuolat diegti naujoves ir diegti naujus rinkoje pirmaujančius produktus, kuriuos įgalina mūsų technologijos. Be to, toliau geriname savo pasiūlymus, kad galėtume geriau aptarnauti klientus ir pristatyti naujus produktus wex oficialus galimybes.

wex oficialus

Taip pat prie administratoriaus informacijos suvestinės pridėta daugiau nei 20 naujų rodiklių, kad partneriai galėtų susipažinti su savo verslu, naudodami lyginamuosius duomenis. Naujasis investicinis portalas taip pat teikia pritaikytus švietimo kontaktus, taip pat investicijų vadovą - rekomendacijas HSA investuotojams. Sandoris bus šiek tiek priartėjęs prie uždarbio.

Jie yra elektronikos mokėjimo tinklas ir wex oficialus mokėjimo pristatymo procesą, naudodamiesi patentuota mastelio keičiančia wex oficialus. Ji papildo mūsų dabartinius pasiūlymus su naujais mokėjimo teikimo pajėgumais, kurie pagerina AP mokėjimus ir teikia sklandų elektroninių mokėjimų pristatymą.

 • Programos dalyviai Lietuvos piliečiai jaunimas iki 35 metų gali legaliai dirbti Kanadoje iki 12 mėnesių.
 • В качестве штатного ангела-хранителя компьютерных систем АН Б Джабба ходил по отделам, делал замечания, что-то налаживал и тем самым постоянно подтверждал свое кредо, гласившее, что профилактика-лучшее лекарство.
 • "Alumni" oficialiai pristatė klubo naujokus / SKL
 • Canada Working Holiday, International Experience Canada, Lietuvos piliečiams
 • WEX Inc (WEX) m - Uždarbis -

Tikimės, kad sandoris baigsis kitų metų pirmąjį ketvirtį. Apskritai, aš labai džiaugiuosi mūsų veiklos rezultatais trečiąjį ketvirtį, pabrėžiant nuolatinį mūsų verslo augimą ir wex oficialus vykdymą, palyginti su mūsų strateginiais tikslais. Didžiuojuosi stipriu pagrindu, kurį per pastaruosius kelerius metus sukūrėme savo investicijomis, todėl bus palaikomas ilgalaikis ilgalaikis augimas. Mes ir toliau stipriname savo pagrindines kompetencijas dinamiškoje rinkoje ir įvairiname savo verslą, WEX gerai tęsia ilgą wex oficialus augimo ir vertės kūrimo taką.

Remiantis įspūdingais pirmuosius devynis metų mėnesius, tikimės, kad pagreitis tęsis ir ketvirtąjį ketvirtį, o artimas m. Roberto Simon - vyriausiasis finansininkas Geras rytas, visi ir ačiū, Melissa. Kaip jūs girdėjote, šį ketvirtį mes ir toliau skelbėme didelius finansinius wex oficialus. Stiprią veiklą wex oficialus dvigubas linijinis augimas iš laivyno ir kelionių bei įmonių sprendimų segmentų.

Atsiliepimai

Be to, JAV sveikatos priežiūros verslas taip pat atliko kaip kriptovaliuta virsta tikrais pinigais android rezultatus nei tikėtasi.

Pelno požiūriu, mes ir toliau naudojomės makroekonominėmis tendencijomis, mažesniu mokesčių tarifu ir mažesniais kredito nuostoliais laivyno segmente tiek doleriais, tiek baziniais punktais. Apskritai džiaugiamės trečiojo ketvirčio veiklos rezultatais, o viršutinės ir wex oficialus linijos rezultatai viršija prognozes.

Dabar pažvelkime į rezultatus, pateiktus ant aštuonių skaidrių skaičiaus. Bendra trečiojo ketvirčio pajamos buvo7 mln.

Ne GAAP koreguotos grynosios wex oficialus buvo 95, 4 mln.

kaip nesudeginti dėl pasirinkimo galimybių

Kaip ką tik paminėjo Melissa, devyni slydimo numeriai rodo mūsų bendrą bendrą pajamų rodiklį, suskirstytą pagal segmentus. Padidėjo wex oficialus ir 11 proc. Prieš patekdamas į segmento rezultatus, pereikime prie ojo skaidrių, kad būtų išryškintas naujo pajamų pripažinimo standarto poveikis. Šios apskaitos gairės nepakeičia pelno ir neklasifikuoja kai kurių nuolaidų ir tinklo mokesčių.

 • Дверца за ним захлопнулась.
 • Didelis valiutos kurso nepastovumas

Šių pokyčių poveikis pajamoms yra 10, 4 mln. JAV dolerių padidėjimas, kurį galite matyti pagal kiekvieną segmentą. Dabar pereikime prie segmento rezultatų, pateikiamų skaidrės numeriu JAV įmonės naudojosi didesnėmis kuro kainomis ir naujomis apskaitos gairėmis dėl anksčiau minėto pajamų pripažinimo. Panašiai kaip ir praėjusį ketvirtį, mes ir toliau matėme teigiamas tendencijas, įskaitant spartų organinių sandorių augimą 7 proc.

Trečiojo ketvirčio grynasis apsikeitimo kursas buvo bazinių punktų, o tai yra 2 baziniai punktai nuo wex oficialus metų trečiojo ketvirčio.

Vasarą "Alumni" sukirto rankomis su taikliarankiu gynėju Evaldu Čipliunenuilstančiu kovotoju Artiomu Muraška bei vikriu ir sunkiai sustabdomu snaiperiu Šarūnu Belevičiumi. Čiplys wex oficialus sezone vilkėjo "Medea-VU" marškinėlius. Per kiekvienerias "Sostinės" pirmenybių A lygos rungtynes puolėjas rinkdavo daugiau nei po 4 taškus ir sugriebdavo 1,7 atšokusio kamuolio. Dvejais metais jaunesnis cm ūgio "sunkusis" krašto puolėjas A.

Šį kursą teigiamai paveikė nuolatiniai pajamų pripažinimo pokyčiai ir neigiamai paveikė didesnes kuro kainas JAV. Europos operacijų skirtumai beveik neturėjo įtakos.

WEX Inc (WEX) 2018 m - Uždarbis - 2020

Vidutinė vidaus degalų kaina trečiąjį ketvirtį buvo 3, 06 JAV doleriai, palyginti su 2, 51 doleriu metais. Praėjusiais metais turėjome 17, 8 mln.

JAV dolerių papildomų pajamų ir maždaug 5 mln.