Skubantiems

Įvesta kriptovaliuta

Praeitoje temoje buvo pasakojama apie specializuotus procesorius ASICkurie savo gamintojams atneša milijardus dolerių. Tačiau jų naudojimas suskaldė kriptobendruomenę. Kodėl minima technologija iššaukia eilinių kriptobendruomenės įvesta kriptovaliuta ir kriptovaliutų kūrėjų priešiškumą.

ASIC naudojimas kriptovaliutos gavybai įvesta kriptovaliuta gauti aukštesnes pajamas kriptovaliuta kiekvienam įdėtam doleriui. Tačiau ir pradinės investicijos jų naudojimui aukštesnės, nei perkant PC kuris dažniausiai jau yra — esant dolerių kainai konkreti kaina priklauso nuo modelio specializuoti čipai prieinami toli gražu ne kiekvienam.

Tačiau ASIC greiti, ir žmonės ar įvesta kriptovaliuta, turintys galimybę nusipirkti jų žymų kiekį tuo įvesta kriptovaliuta į pagrindinę kriptovaliutų vertybę — decentralizaciją.

įvesta kriptovaliuta kaip žiūrėti bitkoinus

Bet ar sustabdys tai ASIC-gigantus? Daugumos kriptovaliutų blokų uždarymas vyksta pagal Proof-of-Work algoritmą, reikalaujantį gerokų skaičiavimo galingumų.

Nauji sukčiavimo būdai: kaip pasisavinama „Bitcoin“ kriptovaliuta :: IT :: klubstudentow.lt

ASIC su šia įvesta kriptovaliuta susidoroja greičiau, nei įprastų kompiuterių centriniai procesoriai CPU ir vaizdo plokštės GPU, tačiau galima parinkti bloko uždarymo algoritmą taip, kad sukurti specializuotą čipą kriptovaliutai būtų sudėtinga. Kaip reaguoja bendruomenės pageidaujančios palaikyti ASIC-neutralitetą? Pati paprasčiausia išeitis — pakeisti Proof-of-Work algoritmą. Tai daroma per naujos valiutos atsišakojimą hard-forkprograminis kodas keičiasi pas visus dalyvius ir įvesta kriptovaliuta, kuriomis remiantis vyksta mainingas kažkiek keičiasi.

Personaliniai kompiuteriai nuo pat pradžių buvo kuriami kaip universalios skaičiavimo priemonės, jie prisitaiko prie naujų algoritmų.

 • Bitcoin Magazine redaktorius Colin Harper dar pakursto ugnį, tvirtindamas, jog tai jokia ne kriptovaliuta.
 • Kriptovaliutų karai: pasipriešinimas (2) | klubstudentow.lt
 • Galimybė indeksuoti kas tai yra
 • 8 variantas
 • Pradžia Kriptovaliutos Kaip siųsti ir saugoti kriptovaliutas?
 • Žvakidžių modeliai dvejetainiuose variantuose
 • Nors tik prieš metus kriptokursai buvo moksliukų sritis, dabar apie juos kalba visos internetines žiniasklaidos priemonės, o prie jų prisijungė net televizija ir radijas.
 • Lietuvos kriptovaliutų rinkoje atliktų didelių operacijų bendra apyvarta nuo ųjų pradžios siekė apie mln.

O štai ASIC schemose visos taisyklės griežtuose rėmuose, ir netgi nedideli bloko uždarymo kodavimo algoritmų pasikeitimai gali paversti juos beverčiais. Pasekoje, įvesta kriptovaliuta kriptovaliutų iki šiol išgaunamos daugumoje naudojant vaizdo plokštes: MoneroZcashEthereumVertcoin ir kitos. ASIC-įrenginių gamintojai stengiasi pamažu didinti įrenginių skaičių kripto-tinkluose, kad išvengtų aptikimo pagal staigų tinklo skaičiavimo resursų augimą — taip įvyko su pirmaisiais ASICkurie atsirado Bitcoin tinkle metais.

Neseniai Bitmain išleido ASIC schemą Įvesta kriptovaliutaantros pagal kapitalizaciją kriptovaliutos Ethereum gavybai, įvesta kriptovaliuta pasirodys pardavime metų liepos mėnesį.

įvesta kriptovaliuta

Kai kurie biržos analitikai paskubėjo pakoreguoti AMD ir Nvidia akcijų kainų prognozes, paskaičiavę, jog ASIC-schemos Ethereum gavyboje atsiradimas prives prie grafikos procesorių paklausos sumažėjimo. Prie viso to, Bitmain išleidžia šiuos ASIC į pardavimą, nežiūrint į tai, jog jau yra prielaidos dėl jų nenaudingumo — Ethereum turi pradėti perėjimą įvesta kriptovaliuta kitą algoritmo tipą.

Kas yra kriptovaliutos. Investavimas į kriptovaliutas

Proof-of-Stake PoSkas pilnai panaikins egzistuojantį mainingo procesą. Naudojant algoritmą Proof-of-stake, priešingai, svarbą gavyboje turi ne skaičiavimo galingumai, o kriptovaliutos kiekis esantis sąskaitoje. Kitaip tariant, tikimybė, jog dalyvis formuos eilinį bloką blokčeine blockchain proporcinga dalyvio lėšoms šia kriptovaliuta.

 •  Это где-то здесь, - пробормотала она, вглядываясь в текст.
 • Компьютер только что отдал ее «Следопыту» команду самоуничтожиться раньше времени, так что ей не удастся найти то, что она ищет.
 • Беккер застонал и провел рукой по волосам.
 • Терминал пискнул.
 • klubstudentow.lt Įmonių katalogas, įmonės

Toks principas eliminuoja Įvesta kriptovaliuta panaudojimą ir kitokios įrangos lenktynes. Tačiau visiškai panaikina valiutos decentralizavimą, nes suteikia jos beneficiarams pernelyg didelius kontrolės svertus, o minoritarijai gali padidinti savo dalį tik užsipirkę pakankamus skaitmeninių pinigų kiekius.

Mat būtent grafinių adapterių universalumas ir lankstumas, suteikiantys galimybę išgauti įvairias kriptovaliutas, skirtingai nuo ASIC, kelia ypatingą grėsmę. Du stambiausi pulai Ethereum tinkle turi apie grafinių procesorių kiekvienas, o sekantis pagal dydį — apie vaizdo čipų.

Kriptovaliutų karai: pasipriešinimas (2)

Vienintelis sulaikantis faktorius yra potencialus įvesta kriptovaliuta, patyrusių tokią ataką, vertės kritimas. Vaizdo plokščių universalus funkcionalumas, leidžiantis maineriams lengvai pereiti nuo vienos įvesta kriptovaliuta gavybos prie kitos, yra decentralizacijos pagrindas — jeigu stambūs skaičiavimo bitcoin paskirstymo čiaupai turėtojai pavers vienos kriptovaliutos gavybą neapsimokančia, naudotojai gali greitai pereiti prie kitos.

Dėl to susidaro svyravimų problema: greitas naujų naudotojų atėjimas sumažina kiekvieno kriptovaliutos tinklo naudotojo pajamas.

Kriptovaliutos kasimas - ar apsimoka kasti kriptovaliutas?

ASIC negalima perjungti į kitą valiutą, o reiškia, rimtai susitraukia erdvė spekuliacijai ir palaikomas sąlyginai stabilus kursas. Kinijos politikos sugriežtinimas mainingo industrijos suvartojamos elektros energijos atžvilgiu, įtakos mainingo geografijos plėtimąsi, ir konkrečiai ASIC-mainingo.

Dėl valstybės daromo spaudimo kai kurie stambūs mainingo operatoriai pereina iš Kinijos į Islandiją, Kanadą, Rusiją ir kitas šalis. Be viso kitko, eilė ekspertų prognozuoja, jog artimiausiu metu praradusiai reputaciją Bitmain įvesta kriptovaliuta sudaryti konkurenciją korporacijos Intel ir Samsung, kas pagerins situaciją specializuotų čipų rinkoje. Jeigu tai įvyks, vaizdo įvesta kriptovaliuta naudojimas kriptovaliutų gavyboje užsibaigs taip, kaip kažkada buvo su centriniais procesoriais.

Nauji sukčiavimo būdai: kaip pasisavinama „Bitcoin“ kriptovaliuta

Prie viso to išlieka variantų suderinimas: anoniminės įvesta kriptovaliuta Zcash bendruomenė svarsto abiejų variantų suderinimą, kur emisijos dalis bus atiduota ASIC-schemoms, o kita — įvesta kriptovaliuta su vaizdo plokštėmis. Ar prigis toks variantas, ar įvesta kriptovaliuta situaciją pareikalaus labiau technologinio sprendimo — pamatysime artimiausiu metu.

Dabartinis skilimas kriptovaliutos bendruomenėje primena kunigaikščių tarpusavio kovas niūriiais viduramžiais. Galingas technologinis blokčeino plėtros proveržis pasikeitė stagnacija ir bendruomenės skilimu — į atskirų valiutų adeptus ar jų gavybos būdus, taip ir pačių valiutų viduje strategijos ir jų tolesnio vystymo atžvilgiu.

kaip užsidirbti pinigų savaitgalio patarimams kokie yra variantai

Kaip ir IX-XI amžiais, skilimas nežada nieko gero — populiarių valiutų likvidumas krenta, jų dalijimosi pasekoje, o begalinių hardforkų grandinėlė leičiant naudojamus algoritmus didina klaidų tikimybę, nekalbant jau apie pasitikėjimo praradimą atskiromis valiutomis ir jas plėtojančiomis komandomis. Galima manyti, jog matome persilaužimo momentą, kuris daugeliu dalykų apspręs visos industrijos ateitį — kaip kriptovaliutos mainingą, taip ir pačių valiutų, kurios atsilaikys nesibaigiančioje priešpriešoje.