Tvarkaraščio variantas

Turinys

Profiliuotoje mokykloje daugėja mokomųjų disciplinų pasirinkimo variantų. Atsižvelgiant į moksleivių interesus, mokyklos galimybes ir konkrečią situaciją, mokykla gali siūlyti humanitarinį, gamtamokslinį, techninį, ekonominį-komercinį profilius ir kitus variantus. Nors diferenciacija visais aspektais išlieka, naujas ugdymo turinio integracijos lygis pasiekiamas orientuojantis į sisteminį mokymą, įskaitant abstraktų ir probleminį mąstymą. Atsižvelgiant į aukštesnę moksleivių motyvaciją, keliami didesni reikalavimai savarankiškam darbui.

Kai kuriose šalyse liga pradėjo trauktis — įvairiausi ribojimai bus palaipsniui švelninami ir tai galėtų leisti vasarą pradėti lenktynių sezoną. Gali būti, kad kelios pirmosios lenktynės įvyks be žiūrovų. Bet yra ir blogiausias scenarijus, pagal kurį sezoną tektų visai atšaukti.

dvejetainiai parinktys signalų forumas

Beje, svarstyti tokio varianto kol kas niekas nenori. Tik vienas etapas iš senojo sezono tvarkaraščio turi būtinai išsaugoti numatytą datą — tai Singapūro GP, kuris įvyks rugsėjo 20 d.

Kiti etapai skirtinguose tvarkaraščio variantuose turi skirtingas datas, o tai čempionatui suteiktų lankstumo. Labiausiai tvarkaraščio variantas variantas yra iš kos lenktynių. Dabar yra manoma, kad čempionatas prasidės liepą nuo dviejų lenktynių paeiliui — Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje arba Prancūzijoje — trasos bus išrinktos priklausomai nuo situacijos tose šalyse.

tvarkaraščio variantas skleisti valdymo galimybes

Rugpjūtį turėtų įvykti trejos lenktynės, tarp kandidatų — Vengrija, Nyderlandai, Belgija, Italija arba kitos europietiškos trasos iš atidėtų varžybų. Zandvoortas kategoriškai nenori lenktynių rengti prie tuščių tribūnų, todėl tvarkaraščio variantas etapas yra apžvalgos brokeris bnary klaustuku.

dvejetainis pasirinkimas, ką reikia žinoti milijonas variantų apžvalgų

Rugsėjį turi įvykti Singapūro ir Rusijos GP, spalį — Japonijos, Vietnamo ir Kinijos etapai, tvarkaraščio variantas vienas iš šių savaitgalių bus dviejų dienų. Sezonas turėtų užsibaigti dvejomis lenktynėmis paeiliui gruodį — Bahreine ir Abu Dabyje.