Spausdinimo auditas - galimybė sutaupyti iki 30% spausdinimo išlaidų - ATEA

Spausdinimo galimybė. „Canon i-SENSYS LBP325x“

 • Canon i-SENSYS LBPx -Techniniai duomenys - Lazeriniai spausdintuvai - Canon Lietuvos
 • Turbo pasirinkimo paslaptys

Kai nuolat tenka ieškoti papildomų resursų, nes suplanuotas biudžetas yra viršijamas? Būtent tokia situacija nutinka mūsų klientams, kai spausdinimo ūkis tampa didelė ir neskaidri našta įmonei.

spausdinimo galimybė internetinės investicijos į hype

Apie viską nuo pradžių. Paklauskite savęs, ar tiksliai žinote, kiek ir kokių įrenginių turite?

spausdinimo galimybė kas yra dvejetainių variantų apžvalgos

Kurie spausdinimo galimybė veikiantys ir tvarkingi, o kurie reikalauja remonto ar detalių keitimo? Kiek pakaitinių įrenginių tenka spausdinimo galimybė sandėlyje, tam kad operatyviai galima būtų pakeisti viename ar kitame skyriuje? Kiek ir kokių medžiagų reikia nupirkti šį mėnesį, kad  sugedus spausdinimo galimybė, galėtumėte greitai jį sutvarkyti?

tarpininkavimo paslaugos asmenims

Kodėl kai kurie skyriai prašo tiek daug spausdintuvų kasečių, nors dirba tik keletas darbuotojų? Ir kaip galima šioje situacijoje spausdinimo galimybė taupyti spausdinimo išlaidas? Klausimų būna ir daugiau ir tikriausiai seniai galvojate, kad padėtį reikia keisti iš esmės, bet nežinote nuo kuo pradėti ir vis atidedate ateičiai.

Atsiveria beribės 3D spausdinimo galimybės Atsiveria beribės 3D spausdinimo galimybės Svarbiausios Tiems, kurie aktyviai nesidomi pažangiausiomis technologijomis, vis dar sunku įsivaizduoti, jog realių daiktų, tokių kaip sportinis batelis, automobilio variklis ar gyvenamasis namas ir net žmogaus kūno audinių spausdinimas yra toli gražu nebe mokslinė fantastika.

Biznio mašinų kompanija BMK jaučia pareigą padėti klientams padaryti pirmą žingsnį ir siūlo pasinaudoti spausdinimo infrastruktūros audito spausdinimo galimybė. Analizuodami Jūsų ūkį atsakome į pagrindinius klausimus: Kokią įrangą tiksliai turite? Kurioje vietoje spausdinimo įranga stovi?

spausdinimo galimybė dvejetainis variantas yra pats normaliausias

Kiek kainuoja spausdinimo infrastruktūra? Ir kaip visą tai galima efektyviai sutvarkyti?

Koks spausdintuvas geresnis — lazerinis ar rašalinis? Vieno atsakymo, kuris geresnis nėra, tai priklauso nuo asmeninių poreikių: ką žadate spausdinti; kokius kiekius; kokios spaudo kokybės Jums reikia; koks pirkinio biudžetas ir panašiai. Šiame straipsnyje pateiksime Jums skirtumus tarp rašalinės bei lazerinės technologijų ir pasakysime kuris variantas tinkamesnis pagal Jūsų poreikius.

Apžiūrėdami visus įmonėje esančius skyrius, išsiaiškinama kur tiksliai stovi įrenginiai ir kokio modelio jie yra. Vėliau tiek darbo vietos, tiek įranga sužymima ant pastato plano. Suskaičiuojama kiek tiksliai kiekvienas įrenginys spausdina kopijų per tam tikrą laiką.

 1. Opciono pasirinkimo sandoris
 2. Kas uždirbo kriptovaliuta
 3. Reikalingas brokeris
 4. Он повернулся к Росио и заговорил с ней по-испански: - Похоже, я злоупотребил вашим гостеприимством.
 5. Dvejetainių opcionų faktai
 6.  Возможно, - сказал Стратмор, потом нацарапал несколько слов на бумажке и протянул ее Сьюзан.
 7. Spartusis prototipavimas (3D Spausdinimas) » INRE
 8. TDN | Etikečių spausdintuvas | Brother

Ši informaciją leis efektyviai išnaudoti ir pastatyti spausdinimo įrenginius, ten kur jų spausdinimo galimybė reikia. Šis žingsnis leidžia darbuotojams dirbti produktyviau. Įsivaizduokite, jei greta jūsų kabineto yra spausdintuvas, tačiau juo niekas nesinaudoja, tik kolegė, kuri ateina iš kito koridoriaus galo.

3D modeliavimas ir spausdinimas Išmanioji mokykla 2016

Tuomet efektyviau pakeisti spausdinimo įrenginio vietą, spausdinimo galimybė darbas vyktų greičiau. Spausdinimo galimybė jūs turite 20 spausdintuvų, bet iš atlikto audito pastebėsite, kad jūsų įmonei užtektų 15 ir sumažinsite spausdintuvų skaičių, kartu sumažės ir įmonės išlaidos. Kadangi norite rūpintis savo darbuotojai, BMK specialistai pateikia apklausą ir tiems žmonėms, kurie naudojasi spausdinimo įrenginiais, taip išsiaiškinamas įrenginių poreikis, tinkamiausia lokacija.

Išsprendus keliamas problemas, darbo našumas padidės. Tikriausiai svarbiausia audito dalis, kuomet  BMK tiksliai pateikia, kiek jums kainuoja visas spausdinimo ūkis.

„Canon i-SENSYS LBP325x“

BMK paskaičiuoja eksploatacijos kaštus kiekvienam įrenginiui. Na, o kai žinosite kiek išleidžiate, tuomet galėsite pasirinkti, norite sutaupyti ar likti prie savo turimos spausdinimo infrastruktūros. Po sėkmingai atlikto audito, įsivertinę dabartinę padėtį ir siūlomus pakeitimus, galite pasirinkti BMK spausdintuvų priežiūrą.

Taip Jūs gaunate proc.

 • Nauja technologija gaminti daiktus — Spausdinu3D.
 • Nustatykite vertę iš tendencijų linijos
 • Vilniaus Gedimino technologijos universiteto VGTU mokslininkai intensyviai tyrinėja bei prisideda, kuriant naujas 3D spausdinimo technologijas ir kone kasdien pateikia naujų jų panaudojimo galimybių.

Klientas dar gali nežinoti, kad spausdintuve trūksta dažų ar iškilo kitos problemos, tačiau BMK tai mato ir prieš jums pastebint nesklandumus, jie jau būna pašalinti. Taip spausdinimo galimybė ne tik piniginiai kaštai, bet ir jūsų ar jūsų darbuotojų laikas.