Kasos aparatai, Presta, POS programa parduotuvėms ir prekybai

Prekybos sistemos

Prekybos sistema Pivot Trading

Bendrovė kuria ir diegia verslo ir prekybos apskaitos sistemas viešojo maitinimo įstaigoms, viešbučiams, parduotuvėms. Įmonė dirba prekybos sistemos įvairaus dydžio projektais, apimančiais prekybos sistemos skyrelio turgelyje iki restoranų ar parduotuvių tinklo šalies mastu.

Įmonė sėkmingai veikia nuo metų kovo mėnesio ir savo filialus yra įkūrusi Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje, kituose miestuose turi atstovus ar prekybos sistemos.

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Straujos prekybos sistemos, UAB įmonės kodas informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Įrangos pardavimas ir įdiegimas yra tik viena medalio pusė. Antra — įdiegtų sistemų priežiūra.

kurie dirbo su dvejetainiais opcionais galimo pasirinkimo rizika

Absoliučiai visi klientai žino, kad nebus palikti likimo valioje, jei suges jų naudojama įranga kuriuo nors paros metu. Iškilus neaiškumams ar ginčams, sprendimai visuomet randami derybų keliu.

eldorado prekyba ribota

Kasmet įmonės specialistai prekybos sistemos į pasaulines IT parodas CeBit ir EuroCis, kur susitinka su pažangių technologijų gamintojais, praplečia savo akiratį ir žinias, parveža gaminių pavyzdžius.

Todėl su kiekvienais metais mūsų siūlomos įrangos asortimente atsiranda naujų modelių, naujų sprendimų, kuriuos siūlome savo klientams.

apie opcionų sutartis kokio tipo variantai

Pastoviai bendraujame su Europos ir Rytų gamintojais, vykstame į partnerių organizuojamus seminarus, mokymus.