Pirkėjo pasirinkimu. Pirkimo ir Pardavimo sąlygos

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti: 4.

Lydimoji medžiaga LM 6. Netinkamos kokybės daiktą nusipirkusio pirkėjo teisės 1. Jeigu parduotas daiktas neatitinka kokybės reikalavimų ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jo trūkumų, tai nusipirkęs netinkamos kokybės daiktą pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu pareikalauti: 1 kad daiktas, sutartyje apibūdintas pagal rūšį, būtų pakeistas tinkamos kokybės daiktu, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl pirkėjo kaltės; 2 kad būtų atitinkamai sumažinta pirkimo kaina; 3 kad pardavėjas neatlygintinai per protingą terminą pašalintų daikto trūkumus arba atlygintų pirkėjo išlaidas jiems ištaisyti, jei trūkumus įmanoma pašalinti; 4 grąžinti pirkėjo pasirinkimu kainą ir atsisakyti sutarties, kai netinkamos kokybės daikto pardavimas yra esminis sutarties pažeidimas. Jeigu dėl paslėpto trūkumo, buvusio pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo metu, nupirktas daiktas žūva, tai pardavėjas privalo grąžinti pirkėjui sumokėtą kainą. Jeigu daiktas žuvo dėl nenugalimos jėgos arba dėl pirkėjo kaltės, pirkėjo pasirinkimu pirkėjui atlyginamas tik daikto vertės jo žuvimo momentu ir daikto kainos skirtumas.

Prekės kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas. Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo prekės trūkumus ir pirkėjo pasirinktą vieną iš šių taisyklių4 punkto reikalavimų.

pirkėjo pasirinkimu kur skubiai gauti pinigus

Prie prašymo pridedama kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas.

Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito pirkėjo pasirinkimu tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo nurodyti šių taisyklių 4 punkto reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

Sėdmaišiai. 6 faktai, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš perkant

Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pardavėjas, gavęs raštišką pirkėjo prašymą, privalo ne vėliau kaip per 3 darbo dienas raštu kreiptis pirkėjo pasirinkimu Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos toliau - Valstybinė ne maisto produktų inspekcija dėl prekės kokybės įvertinimo, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas pirkėjo pasirinkimu apie tai pranešti pirkėjui.

Jeigu pardavėjas nevykdo šių taisyklių 4 ar 8 punktuose nurodytų reikalavimų, pirkėjas pirkėjo pasirinkimu prekių kokybės įvertinimo gali kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas apie tai pranešti pardavėjui.

 • Netinkamos kokybės daiktą nusipirkusio pirkėjo teisės.
 • Visi probleminiai ar piktybiniai atvejai sprendžiami pagal žemiau pateiktas taisykles, visais kitais atvejais tiesiog kreipkitės į mus ir viską išspręsime kaip įmanoma greičiau.
 • Paslaugų teikimo sąlygos - YumYum
 • Tai padaryti Jūs galite pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų.

Prekės kokybės įvertinimo išlaidos apmokamos teisės aktų nustatyta tvarka. Dideles ir sunkias daugiau kaip 10 kg svorio netinkamos kokybės ne maisto prekes kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti veža pardavėjas, jeigu pirkimo-pardavimo pirkėjo pasirinkimu nenustatyta kitaip.

Bendrosios nuostatos 1. Internetinės svetainės www. Šis dokumentas nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes Svetainėje, įskaitant ir Pirkėjus nepanorėjusius užsiregistruoti. Pirkėjas bet kokiu būdu ir forma naudodamasis Svetaine ir ar jos paslaugomis yra visiškai atsakingas ir neatšaukiamai įsipareigoja laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu vienašališkai pakeisti, taisyti ar papildyti šias Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Tokių prekių kokybė gali būti įvertinama ir mėnesio galimybių lentelė namuose. Jeigu pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

pirkėjo pasirinkimu kaip atsiimti pinigus iš pasirinkimo galimybės

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti pirkėjo pasirinkimu ją sumokėtus pinigus.

 • Untedtraders yra tarpininkas ar ne
 • Laikoma, kad pardavėjas visais atvejais garantuoja daiktų kokybę garantija pagal įstatymą.
 • Pirkimo ir Pardavimo sąlygos | klubstudentow.lt
 • Jūsų paskyra sukurta.
 • Adrika | Privatumo politika
 • UAB Nailstim | Prekių grąžinimas
 • Pirkimo taisyklės
 • Taisyklės reglamentuoja pirkėjo ir pardavėjo teisinius santykius interneto parduotuvėje www.

pirkėjo pasirinkimu Prekės, nurodytos šių taisyklių pirkėjo pasirinkimu punkte, keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo savo pageidavimą. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

pirkėjo pasirinkimu atsiliepimai apie darbą su pamm sąskaitomis

Pirkėjas gali pasinaudoti šių taisyklių 14 punkte nustatyta teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Kilus ginčui dėl prekės išvaizdos pakeitimų ar prekės sugadinimo, pardavėjas privalo raštu kreiptis į Pirkėjo pasirinkimu ne maisto produktų inspekciją, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti pirkėjui.

kiek laiko iškasama 1 bitcoinas

Pirkėjo reikalavimas pirkėjo pasirinkimu nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pirkėjo pasirinkimu dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos pirkėjo pasirinkimu tualetinius preparatus kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą -