Pigiausia stogo danga | Ekspertų patarimai

Pigiausias variantas. Tavo komentaras

Turinys

  Spausdinti Lukiškių perkėlimo konkurse neįtiko ir pigiausias variantas K.

  rinkti satoshi naršant

  Todėl esą Kalėjimų departamento KD komisijos nurodyti argumentai yra formalūs ir absurdiški, prieštaraujantys konkurso esmei. Mūsų nuomone, KD argumentai menkaverčiai.

  bitcoin naujienos šiandien

  Anot jo, bendrovė pasiūlė geriausią variantą, nes kalėjimo įrengimo darbus atliktų žymiai pigiau nei kiti konkurso dalyviai. Vis dėlto šių pasiūlymų sumos daugiau nei dvigubai viršija Vyriausybės numatytas projekto išlaidas — mln.

  Praėjusią savaitę KD pareiškė, kad dviejų konkurso dalyvių pasiūlytos kainos yra per didelės, o trečiojo, pasiūliusio darbus atlikti pigiausiai, netinkamas finansinis modelis.

  kur yra geriausias būdas užsidirbti pinigų internete bitkoinai uždirba pinigus blockcan

  Manome, kad tokiais veiksmais komisija iškelia formą prieš turinį. Esą pradiniuose konkurso reikalavimuose nebuvo numatyta, kad verslo plano skaičiavimai būtų susieti automatiniais skaičiavimais, todėl konkurso dalyviams buvo leista pateikti savo sukurtas skaičiuokles.

  pigiausias variantas

  Jei pigiausias variantas suformuluoja aiškius reikalavimus, kur reikia įrašyti duomenis, o kur jie atsiranda iš skaičiavimų, būtume pigiausias variantas atlikę. Tačiau sąmoningai ar nesąmoningai komisija paliko čia tam tikras juodas žymes.

  uždarbis be investicijų dvejetainiai variantai darbo apžvalgos

  Tačiau bendrovės atstovai nurodė, kad visa informacija viešai prieinama internete, be to buvo pateikta jau anksčiau. Konkursą laimėjęs privatus investuotojas per trejus metus turėtų rekonstruoti 4 nenaudojamus Pravieniškių kalėjimo pastatus, kuriuose būtų įrengtas kalėjimas su vietų pigiausias variantas, o vėliau 25 metus juos prižiūrėti.