Romas Lazutka: dideli pajamų skirtumai rodo ir dideles perskirstymo galimybes

Perskirstymo galimybės. Didelis skurdas atveria dideles perskirstymo galimybes | klubstudentow.lt

Turinys

  Prieš kelias dienas Europos Komisija EK pateikė pasiūlymus, kuriais būtų aktyvuotos privataus saugojimo galimybės įvairiems produktams, taip pat ir išskirtinę priemonę sūriams.

  Lietuvai numatyta privataus sandėliavimo kvota neatitinka poreikio, todėl žemės ūkio ministras A. Palionis kartu su EK komisaru kalbėjo apie perskirstymo galimybės privataus sandėliavimo kvotų perskirstymo galimybę.

  perskirstymo galimybės kriptovaliutos mainai livecoin

  Siekiame, kad EK numatytų galimybę perskirstyti numatytąsias kvotas sūrių sandėliavimui, jeigu kitos šalys neišnaudos jiems skirtųjų, kaip jau yra buvę m. Dabar Lietuvai numatoma kvota netgi mažesnė negu m.

  Pasak jų, valstybė turėtų rasti būdą, kaip sumažinti darbo jėgos apmokestinimą, nemažinant bendrojo vidaus produkto BVP perskirstymo per biudžetą ir neskurdinant viešojo sektoriaus.

  Ministras taip pat pabrėžė, kad paraiškas siekiant pasinaudoti privataus sandėliavimo galimybe reikėtų surinkti perskirstymo galimybės kartus, vietoj vieno, kaip numatoma EK pasiūlymu.

  Būtent atliekant pakartotiną paraiškų rinkimą būtų išsaugota galimybė atlikti kvotose numatytų sandėliavimo kiekių perskirstymą po pirmojo paraiškų surinkimo, jeigu kai kurios šalys neišnaudotų jiems paskirtų kvotų.

  kaip uždirbti zec kriptovaliutą

  Taip pat, anot ministro, reikia prailginti sūrių saugojimo laikotarpį iki dienų vietoje siūlomų dienų bei padidinti paramos dydžius. Žemės ūkio komisaras J.

  Vilnius Publikuota: m. Spalio mėn.

  Vojciechovski Janusz Wojciechowski informavo ministrą, kad kvotos padalintos pagal pagamintų sūrių apimtis šalyse narėse, todėl padalinimas yra objektyvus. Tačiau atkreipė dėmesį, kad likus nepanaudotų kvotų, EK pasilieka galimybę jas peržiūrėti.

  perskirstymo galimybės

  Komisaras pažadėjo atidžiai įvertinti Lietuvos pasiūlymus ir informuoti ministrą apie perskirstymo galimybės į juos atsižvelgti. Europos Komisija, siekdama stabilizuoti padėtį pieno sektoriuje, skiria tam ypatingą dėmesį.

  perskirstymo galimybės opciono premijos sutartis

  Privatus saugojimas, kaip rinkos reguliavimo priemonė, yra skirtas rinkai stabilizuoti — produkcijos šiuo atveju sūrių pasiūlai rinkoje sumažinti ir taip perskirstymo galimybės palaikyti pieno gamintojų pajamas. Produktai laikinai išimami iš rinkos, saugomi nustatytą laikotarpį, o šiam laikotarpiui pasibaigus — realizuojami.

  Parama išmokama tik pasibaigus saugojimo laikotarpiui.

  perskirstymo galimybės

  Tai viena iš galimybių padėti pieno sektoriui, esant rinkos sutrikdymams. Nuolatinis aktyvus ministro ir komisaro bendravimas ieškant perskirstymo galimybės sprendimų situacijai žemės ūkyje palengvinti, jau davė teigiamų perskirstymo galimybės — EK, siekdama sušvelninti karantino padarinius žemės ūkiui ir apsaugoti labiausiai nukentėjusius rinkos sektorius, apsisprendė aktyvuoti privatų pieno produktų nugriebto pieno miltelių, sviesto, sūrio ir mėsos produktų jautienos, avienos ir ožkienos saugojimą ir skirs įmonėms atitinkamą paramą.

  dvejetainiai variantai robotai forumas

  Dalintis Taip pat skaitykite.