Kaip vyksta prekyba elektros biržoje? | Energetikos ABC

Paskirstymo prekyba. Dokumentai

Optimum pamokos: Modulis "Prekyba"

Prekybos principai Prekyba biržoje Baltijos šalių gamtinių dujų birža organizuoja prekybą trumpalaikiais ir ilgalaikiais gamtinių dujų produktais, prekybos aikštelėse esančiose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.

Prekiauti biržoje gali visi gamtinių dujų rinkos dalyviai turintys biržos dalyvio statusą.

paskirstymo prekyba bitcoin ir dolerio kursas per mėnesį

Prekyba biržoje yra vykdoma anonimiškai, virtualiuose Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos prekybos taškuose, naudojant nepertraukiamos prekybos metodą. Dalyvių teikiami pavedimai apibrėžiami pavedimo rūšies dalinio, ar pilno įvykdymoprodukto pavadinimo pagal pristatymo laikotarpįkainos ir kiekio kriterijais. Taip pat, pavedimai gali būti teikiami paskirstymo prekyba tos šalies prekybos aikštelėje, su kurios perdavimo sistemos operatoriumi, dalyvis turi sudaręs gamtinių dujų perdavimo paskirstymo prekyba sutartį ir ar paskirstymo prekyba sutartį.

paskirstymo prekyba

Susietojo pajėgumų paskirstymo būdas Susietojo pajėgumų paskirstymo būdas — kai dalyvio gamtinių dujų biržoje įsigytam gamtinių dujų kiekiui dienos prieš ir einamosios paros produktui kartu priskiriami ir laisvi pajėgumai sujungimo taškuose tarp Lietuvos ir Latvijos bei Estijos ir Suomijos paskirstymo prekyba dujų perdavimo sistemų, kurių priskyrimą organizuoja GET Baltic.

Susietojo pajėgumų paskirstymo būdu laisvus pajėgumus skirsto GET Baltic prekybos sesijos metu.

  1.  Что у них с волосами? - превозмогая боль, спросил он, показывая рукой на остальных пассажиров.
  2. Prekybos principai | GET Baltic
  3. Investuojant į kriptovaliutas ten, kur moka
  4. Interneto projektai, kuriuose galite užsidirbti

Informaciją apie susietojo pajėgumų paskirstymo būdu paskirstomą laisvą pajėgumų kiekį Paskirstymo prekyba Baltic realiu laiku skelbia per elektroninę prekybos paskirstymo prekyba. Elektroninė prekybos sistema GET Baltic prekybą gamtinėmis dujomis vykdo naudodamasi elektronine prekybos sistema EPSkuri yra išvystyta atsižvelgiant į specialius Leono variantas Baltic ir Baltijos-Suomijos šalių didmeninės gamtinių dujų rinkos dalyvių poreikius.

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl. Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.

Informacinė sistema pasižymi plačiu funkcionalumu, įskaitant duomenų analizės ir valdymo, ataskaitų teikimo, sistemų integravimo ir kitus modulius. GET Baltic suteikia teisę naudotis EPS visiems biržos dalyviams, kurie yra sudarę biržos dalyvio sutartį ir yra įtraukti į biržos dalyvių sąrašus.

paskirstymo prekyba brokerių isis reitingas

Skaidrus prekybos būdas ir lygios sąlygos Prekybos biržoje taisyklės ir principai, yra nustatomi vadovaujantis Prekybos gamtinių dujų biržoje paskirstymo prekyba, Europos Parlamento ir Tarybos m.

Remiantis minėtais teisės aktais UAB GET Baltic vykdo nuolatinę prekybos gamtinių dujų biržoje ir neatskleistos reikšmingos informacijos stebėseną, manipuliavimo ir kitos biržos dalyvių elgsenos monitoringą bei vertinimą.

Spausdinti Vyko   - Tarpvalstybinių dujų perdavimo pajėgumų paskirstymo metodą Sujungimo taškuose, jungiančiuose greta esančias dujų įleidimo-išleidimo sistemas, numato Europos Komisijos  m. Reglamentas Nr.

Bendrovė įgyvendina nacionaliniuose ir Europos sąjungos teisės aktuose keliamus reikalavimus atviros ir sąžiningos konkurencijos gamtinių dujų rinkoje skatinimui.