Mičigano universitete paskaitų metų naudojama žaidimizacija

Paskaitų variantai

Mičigano universitete paskaitų metų naudojama žaidimizacija Paskaitos didelėse auditorijose neretai būna nuobodžios, tačiau neišvengiamos visiems aukštųjų mokyklų studentams.

  • Paieška Mano vedamos paskaitos ir seminarai Ar norėtumėte, kad šios paskaitos arba seminarai būtų surengti ir Jūsų mieste?
  • Anketa - Dieninių studijų studentų paskaitų lankomumo tyrimas | klubstudentow.lt

Nustembama sužinojus, kad net ir patiems profesoriams jų dėstomas dalykas taip pat kartais paskaitų variantai nuobodus. Taip po truputį auga judėjimas, kuriame dėstytojai ir mokytojai ieško naujovių pedagoginėje praktikoje, siekdami geriau užimti savo studentus.

paskaitų variantai

Tarp šių naujovių siekėjų yra profesorius Cliff Lampe iš Mičigano universiteto, kuris naudoja žaidimizaciją angl. Šiuo metu dėstytojas labai populiarius būtent dėl žaidimizacijos elementų naudojimo paskaitose su ar daugiau žmonių.

Finansų vadovo pavaduotojas (-a)

Pagrindinė priežastis, kuri paskatino sužaidybinti savo paskaitas, buvo paties dėstytojo ir kolegų patiriamos problemos švietimo srityje. Lampe įsitikino, kad dabartinė aukštojo mokslo struktūra pagrįsta pasenusiais metodais, kurie nebepatenkina paskaitų variantai poreikių.

užsidirbti pinigų per porą valandų geriausios internetinės pajamos

Nors Lampe savo srityje neturi didelės veikimo paskaitų variantai ir negali pakeisti dabartinės mokslo sistemos, jis mano, kad žaidimizacija galėtų suteikti šiek tiek svertų prieš griežtą universiteto struktūrą.

Dėstytojas panaudojo vieną patraukliausių žaidimizacijos elementų - pasirinkimo laisvės principą.

Viso kurso metu studentai turi galimybę rinktis tarp įvairių mokymosi variantų, tačiau privalo išpildyti kurso tikslą. Lampe suteikia savo studentams paskaitų variantai dalyvauti grupiniame mokymosi procese, formuojant tam tikras gildijas, ar sukuria trumpalaikį vaidmenų žaidimą grupėse.

SVAJOJIMO PRADŽIAMOKSLIS – PRIARTINK SVAJONĘ!

Studentai grįžtamąjį ryšį apie savo veiklą gauna tuojau pat, nes yra stebimi asistentų ir paties dėstytojo. Autonomija studentams remiasi idėja, kad jie turėtų patys kontroliuoti savo mokymosi rezultatais, investuoti į save ir tai panaudoti. Lampe susidūrė su sunkumais projektavimo ir įgyvendinimo proceso metu, paskaitų variantai ilgainiui sukūrė savo žaidimizacijos sistemą.

paskaitų variantai

Žaidimizacijos terminas išlieka diskutuotina tema, pasitaiko nuogąstavimų dėl žaidimų ir studijų ar darbo suderinamumo galimybių. Sužaidybintas dėstomas dalykas susidūrė su kruopščiu tikrinimu dėl veiksmingumo ir mokymosi rezultatų.

  • Dvejetainiai opcionai apžvalgos kopėčios
  • Dvejetainiai opcionai strategija dienos valanda
  • Pajamos iš tinklo investicijų

Šiuo metu sunku kiekybiškai įvertinti poveikį studentams, tebevyksta moksliniai tyrimai. Lampe gavo užpildytas apklausos anketas iš buvusių studentų, kuriose pabrėžiama, kad jie geriau prisimena šio dalyko turinį, nei kitus studijuotus dalykus.

Paskaitos — priešais kompiuterio ekraną Rimantas Pilibaitis Kauno kolegijos studentai gali mokytis ir stebėdami filmuotą paskaitų medžiagą internete. Viliamasi, kad naujovė padės kelti dėstymo kokybę bei skatins akademinės bendruomenės atvirumą. Visgi dėstytojai tikina, kad internetas gyvo bendravimo neatstoja. Kauno kolegijos KK Technologijų fakulteto Kompiuterinių technologijų katedros studentai nuo šiol filmuotą paskaitų ir paskaitų variantai užsiėmimų medžiagą gali išvysti ir internete.

Cliff Lambe gauti teigiami rezultatai, naudojant žaidimizaciją universitete, skatina ir kitus dėstytojus veikti inovatyviai. Iki šiol universitetų administracija neskatino dėstytojų įtraukti naujovių į savo mokymą, nekalbant apie įvairesnę fakulteto veiklą, o grįžtamasis ryšys apie studijų kokybę gaunamas tik paskaitų variantai studentų vertinimą.

paskaitų variantai brūkšnys iki eurų kurso

Lampe patirtis taip pat išryškino grįžtamojo ryšio būtinybę ne tik tarp studentų, bet ir dėstytojų, profesorių. Todėl daroma prielaida, jog studentų įsitraukimo paskaitų variantai studijas problema kyla ne dėl dalyko turinio, bet jo pateikimo būdo.

Vadinasi, ateityje tai turėtų būti vienas iš pagrindinių aspektų, gerinant švietimo sistemą.