Choose image area (pasirinkti vaizdo sritį)

Pasirinkimo vaizdas

Virtualus nuotolinis automechanikų mokymasis iš namų — Electude.

Mažiau "Access" yra daug įtaisytųjų datos funkcijų, kurias galite naudoti išraiškose, kad dirbtų su datomis. Šiame vaizdo įraše rodoma, kaip naudoti reiškinio daryklę, kad būtų galima pradėti naudoti funkciją DATE ir kaip gauti daugiau informacijos apie funkcijas.

mobiliojo interneto pajamos kas daro kiek dvejetainiais opcionais

Vaizdo įraše Šiame vaizdo įraše naudojame reiškinio daryklę, kad būtų galima atlikti tyrimų datos funkcijas, tada įtraukti vieną į ataskaitą. Pastaba:  Ne visos funkcijos pasiekiamos visuose kontekstuose. Reiškinio daryklė parodys tik tas funkcijas, kurios yra tinkamos kiekvienam.

pasirinkimo vaizdas

Norėdami naudoti funkciją, pirmiausia turite būti reiškiniai, kuri priima reiškinius. Kai kurie pavyzdžiai apima: Tam tikros ypatybių, formų ir ataskaitų ypatybės pvz.

Galite tiksliai sukonfigūruoti AF funkcijas, kad pasirinkimo vaizdas atitiktų jūsų fotografavimo stilių ar fotografuojamą objektą. Ši funkcija naudinga, kai pirmenybę teikiate lemiamam kadro užfiksavimo momentui, o ne kadro sufokusavimo kokybei. Naudinga, kai norite sufokusuoti prieš nufotografuodami vaizdą. Fotografuojant prastai apšviestus ar nekontrastingus objektus, gali sumažėti nepertraukiamo fotografavimo greitis. Nesufokusuotas vaizdas nefotografuojamas.

Pažymėkite valdiklį, tada skirtuko dizainas grupėje Pasirinkimo vaizdas spustelėkite ypatybių lapas. Spustelėkite ypatybių lauką valdiklio šaltinistada spustelėkite mygtuką kurti. Kituose kontekstuose galite atidaryti reiškinio daryklę spustelėdami mygtuką kurti arba daryklę arba spustelėdami žodžių reiškinį sąraše.

pasirinkimo vaizdas spręsti su priemoka ar galimybė yra

Kai kuriais atvejais programa "Access" atidarys reiškinio daryklę automatiškai, pvz. Sąraše reiškinio elementai išplėskite funkcijų medį. Sąraše reiškinio reikšmės spustelėkite funkciją, kad peržiūrėtumėte trumpą funkcijos, esančios reiškinio daryklės apačioje, aprašą.

Kur rasti rekomenduojamą padangų dydį jūsų automobiliui - Patarimai iš AUTODOC

Spustelėkite saitą, kad galėtumėte peržiūrėti funkcijos žinyno straipsnį. Kai rasite funkciją, kurią norite naudoti, dukart spustelėkite funkciją, kad įtrauktumėte ją į išraiškos lauką.

  1. 60 antra strategija 90
  2. Kokį vaizdo įrašymo įrenginį pasirinkti Kokį vaizdo įrašymo įrenginį pasirinkti?

Pakeiskite vietos rezervavimo ženklo reikšmes galiojančiais argumentais. Vietos rezervavimo ženklai žymimi laužtiniais skliaustais, pvz.

  • Ieškoti darbo savarankiškai ir aktyviai, o apie paieškos rezultatus informuoti Jus aptarnaujantį specialistą.
  • Reikalingiausia įranga keliaujantiems kemperiu Keliauti kemperiu yra ne tik labai patogu, tačiau taip pat ir saugų.

Baigę redaguoti, reiškinio daryklėje spustelėkite pasirinkimo vaizdas. Programa "Access" įtraukia reiškinį į ypatybių lauką valdiklio šaltinis. Išbandykite funkciją perjungdami ataskaitos rodinį: skirtuko Pasirinkimo vaizdas grupėje Rodiniai spustelėkite rodinys, tada spustelėkite ataskaitos rodinys.

Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

pasirinkimo vaizdas bitcoin dominavimas

Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Prašome mus informuoti, ar pasirinkimo vaizdas reikiamos informacijos.

daug uždirbti per dieną dvejetainiai variantai 300 eurų

Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.