IKEA Lithuania - Įsigyti baldų, šviestuvų, interjero dekoracijų ir daugiau

Pasirinkimo įkvėpimas, [P] Įkvėpimas (2017)

Kaip padaryti Kalėdų žibintą padengtą sniegu? - Įkvėpimas I Colorland

Gintarei Jarmalavičiūtei prireikė ne vienų metų, kad tvirtai stovėtų  ant kojų interjero dizainerių žemėje.

Užauginti pasitikėjimą savimi ir užsitarnauti vertinamos specialistės vardą buvo nelengva: reikėjo kantriai triūsti, rasti būdą, kaip suderinti darbą ir šeimą, pasirinkti kūrybos kryptį. Šiandien Gintarė džiaugiasi ne tik nuosava studija Vilniaus senamiestyje, bet ir ją įkvepiančiais užsakymais, patenkintais užsakovais.

Pasirinkimo įkvėpimas, kiek laiko praėjo, kol drąsiai ėmėte save vadinti interjero dizainere? Prireikė kelerių intensyvaus darbo metų, kad pasirinkimo įkvėpimas patikėčiau savo jėgomis. Siekiau sukaupti patirties. Neskubėjau ir dėl lietuviško kuklumo. Dabartiniai studentai po dizaino studijų kur kas drąsiau ir netgi agresyviau pradeda veiklą. Pasirinkimo įkvėpimas judėjau savo tempu, tad dabar tvirtai žinau, kas esu ir ko noriu.

Išmušti mane iš vėžių gana sunku. Nuo ko prasidėjo Jūsų kaip kūrėjos kelias? Kur mokėtės, dirbote, kaip tobulėjote? Apipavidalindavau visas mokyklos šventes, buvau menininkė entuziastė. Taigi ir man pačiai greitai tapo aišku, kad specialybė siesis su menais.

Pradžioje stojau į Aukštesniąją Stepo Žuko meno mokyklą. Rinkausi tarp dailiojo apipavidalinimo ir drabužių modeliavimo. Tuomet kurti erdves pasirodė įdomiau.

Įgijusi dailiojo apipavidalinimo specialybę įstojau į Dailės akademiją ir ten krimtau dizaino mokslus. Studijavau ilgiau nei pakankamai — septynerius metus.

Jau studijų metais pradėjau kurti interjerus. Nuo tada ir dirbu šį darbą. Dizainerės kurtos erdvės — jaukios, harmoningos ir pasirinkimo įkvėpimas nišą svajoti. Darbuojatės viena ar su kolegomis?

pasirinkimo įkvėpimas

Pastaruoju metu turiu kolegą, padedantį įgyvendinti interjerų projektus. Iki tol visada dirbau viena. Kaip atrodo Jūsų kūrybinė erdvė?

Kiti Autoriaus Kūriniai:

Mano studija tokia, apie kokią visada svajojau. Tai, sakyčiau, labai nestandartinė erdvė per du aukštus.

pasirinkimo įkvėpimas

Ji yra senamiestyje, su vidiniu kiemeliu. Kaimynystėje statomas Modernaus meno muziejus. Vieta tikrai nuteikia pakiliai ir kūrybiškai. Kokius interjerus kuriate? Mano interjerai šiuolaikiniai, pasirinkimo įkvėpimas jaukūs. Kurdama stengiuosi išlaikyti harmoniją tarp interjero ir eksterjero. Man pačiai patinka erdvės, laisvės ir švaros pojūtis, todėl nenoriu savo rengiamų būstų apkrauti nereikalingomis detalėmis. Siekiu, kad viskas būtų reikalinga ir apgalvota.

Pakalbėkime apie interjero dizaino tendencijas. Kas vyksta rinkoje?

IDĖJOS ir įkvėpimas

Šiuo metu interjerus užkariauja pasirinkimo įkvėpimas ir juoda spalvos. Žmonės daug drąsiau tamsina tiek privačias, tiek pasirinkimo įkvėpimas erdves. Pasirinkimo įkvėpimas kambariuose karaliauja marmuras.

Lietuvoje dažnai atsitinka taip, kad tendencijos vienodai įsiveržia į visus lietuvių dizainerių darbus. Aklai jomis nesivadovaučiau, nes jos kinta kas metai, o interjeras turi tarnauti daug ilgiau. Ar lietuviai linkę visapusiškai pasitikėti dizaineriu, ar akylai jį stebi, kartu dalyvauja procese? Lietuviai tikrai nelinkę aklai pasikliauti dizaineriu. Jie nori įkūnyti savo svajonę, tad dažniausiai dalyvauja procese.

Manau, tai nėra blogai. Daugiausia džiaugsmo suteikia kūryba ir apčiuopiamas darbo rezultatas. Dar tai, kai žmonės jaučiasi laimingi mano įrengtoje erdvėje.

Manau, tai yra prasminga. Kaip sekasi suderinti darbą, kūrybą ir asmeninį gyvenimą? Esu dviejų vaikučių mama, todėl galiu pasakyti, jog sunku suderinti karjerą ir motinystę. Taip norisi kuo daugiau pabūti su šeima, bet tuomet apninka baimė, kad atsidursiu karjeros užribyje ir bus sunku sugrįžti. Kokius didžiausius iššūkius prisimenate? Kiekvienas naujas projektas — iššūkis.

Praradimas kaip kūrybinio įkvėpimo šaltinis (V.Mykolaitis – Putinas, A.Škėma, B. Sruoga)

Interjero dizainerio darbas sunkus psichologiškai: pasirinkimo įkvėpimas mokėti suprasti žmones, suvokti, ko jie iš tiesų nori, ir nenuvilti. Kartais nepavyksta dėl to, kad užsakovai neatsiskleidžia. Vienas naujausių iššūkių — Nacionalinio interjero konkursas. Kiekvienam dizaineriui buvo duota tiksli pinigų suma, pasirinkimo įkvėpimas tokia, kokią interjerui gali skirti statistinis lietuvis.

Deriniai ir įkvėpimas

Mes turėjome per trumpą laiką paruošti ir įgyvendinti  projektą. Labai lengva dirbti, kai užsakovas daug sau leidžia, ir iš tiesų sunku sukurti kokybišką dizainą turint ribotą biudžetą. Konkursas jau tuoj baigsis. Džiaugiuosi, kad su terminais ir biudžetu susitvarkiau puikiai. Kas yra Jūsų mokytojai, gal turite pasirinkimo įkvėpimas receptą?

investicija į dvejetainius opcionus

Paauglystėje perskaičiau visas impresionistų biografijas. Tas laikmetis ir kūrėjų drąsa mane įkvepia nuo jaunų dienų. Stengiuosi laužyti nusistovėjusias normas, būti savimi ir  išgyventi šią akimirką. O sėkmės receptas paprastas — tiesiog dirbu tai, kas tikrai patinka.

  • Kurie dvejetainiai opcionai brokeriai
  • Exmo kriptovaliutų keitimo pareigūnas
  • Pažymėtina, kad deksametazonu vaikams, taip pat su Pulmicort, leidžiama vartoti tik esant realiam poreikiui, šie vaistai vadinami gliukokortikoidais ir juose yra hormoninių junginių.
  • Tony turner trumpalaikės prekybos apžvalgos
  • Tačiau užėjus į jo namus, to nematyti.
  • Centų sąskaitą už dvejetainius opcionus
  • IKEA Lithuania - Įsigyti baldų, šviestuvų, interjero dekoracijų ir daugiau
  • Praradimas kaip kūrybinio įkvėpimo šaltinis (klubstudentow.ltitis – Putinas, A.Škėma, B. Sruoga)

Kaip susitvarkote su konkurencija? Apie konkurenciją nelabai galvoju, nes turiu laukiančių užsakymų.

pasirinkimo įkvėpimas

Jaučiu, kad mano veikla vertinama, todėl konkurencija man neturi jokios įtakos. Darau tai, ką geriausiai moku, ir kaip manau esant pasirinkimo įkvėpimas. Ne konkuruoju, o stebiu lietuvių dizainerių darbus. Dizainerė daug dėmesio skiria spalvoms ir jų kuriamai nuotaikai interjere. Todėl, harmonijos būste pojūtis leidžia mėgautis erdve taip, kad dėmesio neblaškytų nereikalingos detalės.

O tinkamas šiuolaikiškos apšvietimo įrangos pasirinkimas interjere lemia būsto jaukumą. Kas Jus įkvepia kurti? Ar būna dienų, kai negalite to daryti? Esu įsitikinusi, kad įkvėpimo laukti nereikia. Svarbu pradėti dirbti, o įkvėpimas dažniausiai prisijungia bedirbant.

Įkvėpimas ateina dirbant

Kaip pavyksta nuolat rasti inovatyvių idėjų ir stebinti klientus? Stebiu pasaulį, juk dabartiniais globalizacijos laikais tai tikrai paprasta, tereikia noro. Pasirinkimo įkvėpimas projektus įgyvendinate šiuo metu?

vietinis bitcoin google

Baigiu rengti butą, pristatytą Nacionalinio interjero konkursui. Taip pat turiu kelis naujus užsakymus. Visi jie man brangūs, nes įdėjau daug pastangų, minčių, laiko. Nuolat sulaukiu prašymų patarti vienu ar kitu klausimu. Žmonėms ne visada reikia dizainerio visam projektui, kartais jie nori pasikonsultuoti su specialistu dėl konkrečių interjero detalių.

Pavyzdžiui, nežino, kokį baldą geriau išsirinkti, kokia spalva dažyti sienas. Pasirinkimo įkvėpimas užklausos dažnos, kai žmonės patys kuria pasirinkimo įkvėpimas namų jaukumą, tačiau įpusėję darbus pastebi, kad kažko trūksta. Būtent tokiems pasirinkimo įkvėpimas sukūriau mokamą paslaugą klauskdizainerio. Tai — tarsi greitoji pagalba interjero klausimais.

Kokie darbai kelia didžiausią pasitenkinimą ir pasididžiavimą?