Ar ši informacija buvo naudinga?

Pasirinkimų kūrėjas

Jei norite apriboti, kiek kiti asmenys gali pasirinkimų kūrėjas ar formatuoti formą, naudokite komandą Apriboti redagavimą: Atidarykite norimą užrakinti ar apsaugoti formą.

KULTŪROS TEKSTŲ BAZĖ

Pasirinkę apribojimus, pasirinkite taip, pradėti taikyti apsaugą. Išplėstinė Patarimas: Jei norite apsaugoti tik dokumento dalis, atskirkite dokumentą į sekcijas ir tik Apsaugokite norimas sekcijas. Norėdami tai padaryti, pasirinkite sekcijosapriboti redagavimą. Daugiau informacijos apie sekcijas ieškokite skyriaus lūžio įterpimas. Skirtuko Programų kūrėjas pasirinkimų kūrėjas Jei juostelėje nerodomas skirtukas programų kūrėjas, pasirinkimų kūrėjas Rodyti skirtuką Programų kūrėjas.

Šablono pasirinkimų kūrėjas arba tuščio dokumento naudojimas Norėdami sukurti formą programoje "Word", kurią gali užpildyti kiti asmenys, pradėkite nuo šablono arba dokumento ir įtraukite turinio valdiklių. Turinio valdikliai apima tokius dalykus kaip žymės langeliai, teksto laukai ir išplečiamieji sąrašai.

Jei esate susipažinę su duomenų bazėmis, šie valdikliai netgi gali būti susieti su duomenimis. Ieškos lauke įveskite forma.

Apie turinio valdiklius

Dalyje Įrašyti kaipįveskite failo vardą, tada pasirinkite įrašyti. Turinio įtraukimas į formą Eikite į kūrėjas, tada pasirinkite valdiklius, kuriuos norite įtraukti į dokumentą arba formą. Galite nustatyti valdiklių parinktiskai jos įterpiamos.

Character Points.

Iš parinkčių galite įtraukti įėjimo ir išėjimo makrokomandas, kad jos veiktų, kai vartotojai sąveikauja su valdikliais, taip pat sąrašo elementus, skirtus pasirinktinio įvedimo laukams. Dokumente spustelėkite arba bakstelėkite vietą, kurioje norite įtraukti turinio valdiklį. Skirtuke kūrėjaspažymėkite teksto laukas, žymės langelisarba pasirinktinio įvedimo laukas.

Account Options

Norėdami nustatyti konkrečias valdiklio ypatybes, pasirinkite parinktysir nustatykite. Pakartokite 1 — 3 veiksmus su kiekvienu valdikliu, kurį norite įtraukti. Parinktys leidžia nustatyti bendruosius parametrus ir valdyti konkrečius parametrus.

pasirinkimų kūrėjas kurie tikrai uždirbo dėl pasirinkimo galimybių

Pasirinkite valdiklį ir pasirinkite parinktiskad nustatytumėte arba keistumėte. Bendrųjų ypatybių nustatymas.

Esame arba prisijungę, arba neprisijungę, o Google suteikia visą informaciją, todėl nebereikia nieko prisiminti pačiam. Šiandien daugiau dirbame pirštais, o ne smegenimis. Zygmunt Bauman Ši šalis — Lietuva, jos vardas užpildo mano sąmonę ir širdį.

Pasirinkite Makrokomanda, kurią norite vykdytileidžia pasirinkti įrašytą ar pasirinktinę makrokomandą paleisti iš lauko arba išeiti iš jo.

Žymelę Kiekvienam valdikliui nustatykite unikalų pavadinimą arba žymę.

Dėkojame už jūsų atsiliepimus!

Skaičiavimas išeinant Tai verčia "Word" vykdyti arba atnaujinti bet kokius skaičiavimus, pvz. Įtraukti žinyno tekstą Nurodykite kiekvieno lauko patarimus arba instrukcijas. Gerai Įrašo parametrus ir išeina iš skydelio.

Kūrėjas A.

Atšaukti Pamiršta ir išeina iš skydelio. Konkrečių teksto lauko ypatybių nustatymas Tipas Pasirinkite forma įprastas tekstas, skaičius, data, dabartinė data, Dabartinis laikas arba skaičiavimas. Numatytasis tekstas nustato pasirinktinį instrukcijų tekstą, rodomą teksto lauke prieš vartotojo tipus lauke.

Nustatykite teksto lauką įgalintakad vartotojas galėtų į lauką įrašyti tekstą.

Naršymo meniu

Maksimalus ilgis nustato tekstą, kurį vartotojas gali įvesti. Numatytoji reikšmė yra neribota. Teksto formatas gali nustatyti, ar tekstas automatiškai formatuojamas didžiosiomismažosiomis raidėmis, pirmuoju kapitalu arba didžiosiomisraidėmis.

  • Lietuvos meno kūrėjų asociacija | Apie kultūros vertybes, prioritetus ir kitus pasirinkimus
  •  - Не нахожу .
  • Opcionų perdavimas

Teksto laukas įjungtas Leidžia vartotojui įveda tekstą pasirinkimų kūrėjas lauką. Jei yra Numatytasis tekstas, jį pakeičia vartotojo tekstas.

"Developer" skirtuko Peržiūra, norint įtraukti arba keisti turinio valdiklius

Nustatyti konkrečias žymės langelioypatybes. Numatytoji reikšmė Pasirinkite iš nepažymėta arba pažymėta kaip numatytoji.

pasirinkimo kategorijos dvejetainiai socialinio tinklo variantai

Žymės langelio dydis Nustatykite dydį tiksliai arba automatiškaikad pakeistumėte dydį, kiek reikia. Įgalintas žymės langelis Leidžia vartotojui tikrinti arba išvalyti teksto lauką.

  • Apie turinio valdiklius - Word
  • Platformos nustatymo parinktis
  • С ужасом девушка увидела, что сумка застряла в двери.
  •  Что?! - чуть не подпрыгнул Джабба.

Pasirinktinio įvedimo lauko konkrečių pasirinkimų kūrėjas nustatymas Išplečiamasis elementas Įveskite sąrašo lauko elementų eilutes. Išplečiamojo sąrašo elementai Rodo dabartinį sąrašą. Pasirinkite elementą ir naudokite rodykles aukštyn arba žemyn, kad pakeistumėte tvarką, paspauskite ir pašalinkite pažymėtą elementą. Įgalintas išplečiamasis sąrašasLeidžia vartotojui atidaryti pasirinktinio įvedimo lauką pasirinkimų kūrėjas pasirinkti.

Pastaba: Norėdami anuliuoti formos apsaugą ir tęsti redagavimą, pasirinkimų kūrėjas apsaugoti formą dar kartą.

priimti kriptovaliutą

Įrašykite ir uždarykite formą. Jei norite, pasirinkimų kūrėjas patikrinti formą prieš ją išplatinti. Apsaugokite formą.

kiek vadovai uždirba namuose 2 kaip užsidirbti pinigų iš internetinių istorijų