Pageidaujama atšaukimo parinktis

Parinktis atšaukti, „Gmail“ pranešimų siuntimas arba siuntimo atšaukimas

Turinys

  parinktis atšaukti

  Pranešimas apie rizikos zoną Jeigu pravažiavote naują laikiną rizikos zona, apie kurią nebuvote įspėtas, galite apie tai iš karto pranešti. Jeigu apie naują laikiną rizikos zoną pranešama iš karto prieš ar po esamos rizikos ar pavojingos zonos, tuomet parinktis atšaukti zona pridedama prie jau esamos. Rizikos zona yra automatiškai išsaugoma jūsų įrenginyje, taip pat siunčiama kitiems naudotojams.

  parinktis atšaukti

  Rizikos zona, apie kurią pranešėte, jūsų įrenginyje būna tris valandas. Apie rizikos zoną galite pranešti toliau nurodytais būdais.

  • Funkcijos pasirinkimas
  • „Gmail“ pranešimų siuntimas arba siuntimo atšaukimas - Kompiuteris - Gmail Žinynas

  Greičio skydelio naudojimas pranešant apie rizikos zoną Nuorodos vaizde, greičio skydelyje pasirinkite rizikos zonos simbolį. Pamatysite pranešimą su padėka, kad pranešėte apie zoną.

  parinktis atšaukti

  Patarimas: jeigu, pranešdami apie kamerą, padarysite klaidą, pasirinkite pranešimo parinktį Atšaukti. Sparčiojo meniu naudojimas pranešimui apie rizikos zonas Nuorodos vaizde pasirinkite dabartinės vietos simbolį arba greičio skydelį.

  Išskleidžiamajame meniu pasirinkite Pranešti apie rizikos zonas.

  parinktis atšaukti

  Pamatysite pranešimą su padėka, kad įtraukėte rizikos zoną. Patarimas: jeigu, pranešdami apie rizikos zoną, padarysite klaidą, pasirinkite pranešimo parinktį Atšaukti.

  parinktis atšaukti

  Pasirinkite Parinktis atšaukti apie rizikos zoną.