2 parinktis: įjunkite „TalkBack“ įrenginio nustatymuose

Parinktis android

Bendrųjų parinkčių nustatymas "Android" įrenginyje

Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno parinktis android jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

parinktis android saugiausias uždarbis internete

Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Gal galite šio puslapio apačioje mums pranešti, ar informacija buvo naudinga? Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip patogia nuoroda.

Parinktis "Android" įrenginyje naudoti parinktis android skambučiai ir susitikimai, susisiekite su parinktys ir kitus bendrus parametrus. Norėdami pasiekti parametrus, bakstelėkite savo nuotrauką ir bakstelėkite Parametrai.

Atsiliepimai Kaip įjungti kūrėjas funkcijos jūsų "Android" telefone arba planšetiniame kompiuteryje Šiais laikais daug žmonių perka "Android" telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Ne tik jie naudos tokius prietaisus bendraujant su savo artimuosius tuos, šie žmonės taip pat nori, kad naudoti įvairių programų ir funkcijų, kurios yra įtraukta sistemose šie dalykėliai. Labiausiai patyrę vartotojai taip pat yra žaisti aplink su tokius telefonus. Jos net suteikia galimybę tokius prietaisus kūrėjo parinktis android.

Skambučiai bus naudojama parinktis android mobiliojo ryšio minutes. Norėdami pakeisti savo Wi-Fi parametrus, ekrane Parametrai paslinkite jungiklį Reikia Wi-Fi atliekant vaizdo skambučiusįjungti arba išjungti.

Kaip įjungti kūrėjas funkcijos jūsų "Android" telefone arba planšetiniame kompiuteryje

Svarbu: Kaip išjungti šią parinktį, jei tai gali lemti didesnius duomenų mokesčius, sunku Peržiūrėti bendrinamą turinį ar vaizdo įrašą arba abu. Jei jie yra tas pats, palikti nustatymas įjungtas.

parinktis android

Reikia Exchange kredencialų susitikimų ir balso paštą. Jums reikia įveskite domeno, vartotojo vardą ir slaptažodį prisijungti ir naudoti taikomąją programą "organizacijos Wi-Fi".

Kaip pasirinkti naują administratorių? Namokonsultantas

Norėdami tai atlikti, ekrano Parametrai dalyje sinchronizuoti kontaktus, pažymėkite žymės langelį. Ekrane Rašyti robotai dvejetainiams variantams bakstelėkite garsą, ir pasirinkite naudoti mano telefono nustatymas arba išjungti. Pritaikymas neįgaliesiems Tekstinio telefono TTY režimas naudojamas tekstui telefono linija siųsti.

TTY įrenginys turi būti prijungtas prie mobiliojo įrenginio, kad galėtų suprasti modifikuotą garsą. Antraip gali suprastėti skambučio kokybė. Garso kokybės problemų gali kilti ir naudojant TTY režimą konferenciniame pokalbyje. Pagal numatytuosius nustatymus Parinktis android režimas yra išjungtas.

Skambučiai ir susitikimai

Norėdami pakeisti šį parametrą, ekrane Parametrai įjungti pritaikymo neįgaliesiems skaidrės. Registravimas Žurnalų naudoja sistemos administratoriai rinkti, analizuoti ir išsaugoti duomenis.

kaip išimti kriptovaliutą į eurų metines xbt kokia valiuta

Sistemos administratorius gali paprašyti padaryti trikčių diagnostikos registravimas parinkčių įjungimas. Jei jums to neliepė, nereikia būti susiję su šią parinktį.

kur pradėti uždirbti bitkoinus be investicijų

Norėdami įjungti registravimą, stumtelėkite link puslapyje. Norėdami siųsti klaidų žurnalų techninio palaikymo komandai, bakstelėkite Siųsti žurnalo failusir įveskite savo palaikymo komanda elektroninio pašto adresą. Prisijungimo žurnalų įkėlimas Jei gaunate prisijungimo klaidos pranešimą, galite siųsti prisijungimo žurnalų su "Microsoft".

Daugiau straipsnių

Bakstelėkite Nusiųsti prisijungimo žurnalai, o tada bakstelėkite vieną iš šių parinkčių: Visada    Visada įkelti prisijungimo klaidų žurnale. Niekada    niekada prisijungimo žurnalų įkėlimas. Paklauskite manęs    Vartotojo raginimas, kiekvieną kartą, kai yra prisijungimo klaidų žurnalų įkėlimas.

kaip užsidirbti pinigų esė