„iPhone“ naudotojo vadovas

Parinkčių sąrašas. Ar ši informacija buvo naudinga?

Turinys

  anti brokeris

  Kai prisijungiate prie naujos komandos, ji automatiškai rodoma jūsų komandų sąraše. Jei žinote, kad esate komandos narys, bet jo nematote, slinkite į sąrašą komandų sąrašas ir pasirinkite Peržiūrėti visas komandas. Kanalo rodymas Bakstelėkite komandos ir eikite į komandos sąrašo apačią. Bakstelėkite Peržiūrėti visas komandas, tada bakstelėkite komandą kanalas, tada parinkčių sąrašas apskritimą, esantį prie norimų kanalų.

  kur skųstis dėl dvejetainių opcionų brokerio prekybos prognozės 2020 03 08

  Norėdami slėpti, dar kartą bakstelėkite apskritimą, kad jį panaikinkite. Pastaba: Kad būtų lengviau pradėti ir paleisti, "teams" automatiškai rodys penkis populiariausius kanalus kiekvienoje naujoje komandoje, prie kurios prisijungiate.

  variantas realios apžvalgos

  Kanalo parinkčių sąrašas Eikite į darbalaukį arba žiniatinklio taikomąją programą, kad panaikintumėte kanalą. Bakstelėkite Visos komandos, tada bakstelėkite komandą kanalas, tada bakstelėkite apskritimą, esantį prie norimo Rodyti kanalo.

  Tada bakstelėkite daugiau parinkčių prie kanalo pavadinimo ir pasirinkite Naikinti kanalą.

  parinkčių sąrašas naujas kriptovaliutos bitcoinas

  Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas.

  opciono norma

  Prašome mus informuoti, parinkčių sąrašas radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.

  parinkčių sąrašas