Alike posts

Parinkčių skaitytuvas

opciono vertės paritetas mitai ir tiesa apie galimybes

Juostelės skirtukai Juostelės skirtukų naršymas Juostelės skirtukai yra Excel pagrindinė meniu juosta. Norėdami pasiekti juostelės skirtukus, spauskite F6, kol išgirsite "juostelės skirtukai", tada — dabartinio skirtuko pavadinimą.

Norėdami pereiti nuo vieno skirtuko prie kitos, naudokite rodyklių kairėn ir dešinėn klavišus.

  1. Nėra tinkintų nustatymų nuskaitymai yra lengvai pradėti Įtraukiami kiti naudingi nemokami įrankiai Minusai Nestandartiniai nustatymai nėra labai patobulinti Daugiau nei MB dydžio atsisiųsti Įdiekite alternatyvų operacinės sistemos skaitytuvą Atsisiųskite ISO vaizdą iš atsisiuntimo puslapio, kad pradėtumėte.
  2. Dažniausiai užduodami klausimai: mPOS Ar kas nors kitas gali naudotis mano skaitytuvu?

Kai pasiekiate skirtuką, po juo rodoma tabuliavimo juosta. Norėdami sužinoti, kaip naršyti pasirinktą juostelę, eikite į juostelės naršymas. Čia pateikiamas dažniausiai naudojamų skirtukų sąrašas ir keli pavyzdžiai, ką galite daryti parinkčių skaitytuvas skirtuke: Home Formatuokite ir parinkčių skaitytuvas tekstą ir skaičius ir įtraukite naujų eilučių ir stulpelių.

parinkčių skaitytuvas ar verta žaisti dvejetainius variantus

Insert Į darbalapį įterpkite lenteles, paveikslėlius, figūras ir diagramas. Puslapio maketas Nustatykite darbalapio puslapio paraštes, padėtį ir dydį.

Formulės Įtraukite įvairias funkcijas ir formules į darbalapį. Duomenys Importuokite duomenis iš įvairių šaltinių, rūšiuokite ir filtruokite ir naudokite duomenų įrankius, pvz. Peržiūra Patikrinkite savo parinkčių skaitytuvas rašybą ir pritaikymą neįgaliesiems ir bendradarbiaukite su kitais naudodami parinkčių skaitytuvas ir pastabas.

Trigdžių šalinimas

Rodinys Pasirinkite rodinį, pvz. Žinynas Atidarykite Microsoft Excel žinyną, kreipkitės į palaikymo tarnybą ir Palikite atsiliepimą. Be juostelės skirtukų, jums reikia pasiekti meniu failas kai kurias svarbias komandas.

užsidirbti pinigų savo galva

Meniu failas atidaromas naujoje srityje. Norėdami naršyti pagrindines komandas, naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus, tada naudokite klavišą "Tab" ir rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus, kad pereitumėte prie tos komandos parinkčių.

Dažniausiai užduodami klausimai: mPOS

Meniu failas galite pradėti naują parinkčių skaitytuvas, atidaryti esamą darbaknygę, įrašyti, bendrinti arba spausdinti failą, su kuriuo šiuo metu dirbate, ir pasiekti Excel parinktis.

Norėdami uždaryti meniu parinkčių skaitytuvas ir grįžti į darbalapį, paspauskite "Esc". Juostelės naršymas Kai naršymas dešinėje juostelės skirtuke kaip aprašyta dalyje juostelės skirtukų naršymas, paspauskite klavišą TAB, kad pereitumėte į juostelę, parinkčių skaitytuvas naršykite jo komandas ir parinktis.

Paspauskite klavišą "Enter", kad pažymėtumėte arba paspauskite ESC, kad paliktumėte juostelę ir grįžtumėte į darbalapį. Patarimas: Dažnai sparčiaisiais klavišais galima naudoti sparčiuosius klavišus, kad galėtumėte pasiekti kiekvienos juostelės komandas ir parinktis. Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į "Excel", skirtos "Windows", sparčiuosius klavišus.

Įtraukiančios Skaitytuvės iš užduoties vykdymas

Darbalapio naršymas Atidarius Excel darbaknygę, įvesties vieta yra darbalapio parinkčių skaitytuvas tinklelyje. Jei perkėlėte įvesties vietą iš darbalapio, paspauskite F6, kol jūsų ekrano skaitytuvas praneš lentelės tinklelio langelio vietą.

Štai kaip naršyti darbalapio viduje ir tarp kitų lapų ir darbaknygių: Norėdami pereiti iš vieno lentelės tinklelio langelio į kitus, naudokite rodyklių klavišus.

android prekybos programa etoro variantas

Jūsų ekrano skaitytuvas praneša kiekvieno langelio stulpelį ir tendencijų linijos skaičiavimo formulės, taip pat jo turinį. Naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus, kad pereitumėte į meniu, ir paspauskite klavišą "įveskite", kad pažymėtumėte arba paspauskite ESC, kad grįžtumėte į darbalapį.

Norėdami pereiti į paskesnį arba ankstesnį darbaknygės darbalapį, spauskite klavišą F6, kol išgirsite dabartinio lapo skirtuko pavadinimą, naudodami rodyklių kairėn ir dešinėn klavišus, kad rastumėte tinkamą lapą, ir paspauskite klavišą "įveskite", kad jį parinkčių skaitytuvas.

Jūsų ekrano skaitytuvas praneša darbaknygės pavadinimą.

Įtraukiančio skaitytuvo naudojimas "Microsoft teams"

Patarimas: Norėdami greitai pereiti į pirmąją slankiąją figūrą, pvz. Tada norėdami peržiūrėti slankiąsias figūras, paspauskite klavišą TAB.

dvejetainio varianto 24 optono demonstracinė sąskaita

Ieškos naudojimas Norėdami rasti parinktį arba greitai atlikti kokį nors veiksmą, naudokite teksto lauką Ieška. Pažymėkite elementą arba parinkčių skaitytuvas dokumente, pateiktyje ar skaičiuoklėje, kurioje norite atlikti veiksmą.

Integriti kortelių skaitytuvas SIFER (Multi-format)

Įveskite veiksmo, kurį norite atlikti, ieškos žodžius. Pavyzdžiui, jei norite įtraukti sąrašą su ženkleliais, įveskite Ženkleliai.

dvejetainiai opcionai forex tipai

Norėdami naršyti ieškos rezultatus, paspauskite rodyklės žemyn klavišą. Taip pat žr.