GIS mokslui ir švietimui naujienos

Naujienos internete

Turinys

  naujienos internete

  Europos Komisija patvirtino, kad internete pasirodžius keletui su mirtį sėjančiu koronavirusu susijusių dezinformacijos kampanijų, buvo panaudota dezinformacijos atvejų stebėjimui taikoma ES išankstinio perspėjimo sistema.

  Naujienos internete publikacija yra LRT. Kelių stambiausių pasaulio technologijų bendrovių atstovai kartu su V.

  internetinių pardavimo pajamų apžvalgos

  Jourová naujienos internete, kaip sustabdyti dezinformacijos apie koronavirusą platinimą internetu. Jourovos paskelbtame pranešime. Išankstinio perspėjimo sistema Nacionaliniu lygmeniu Komisija taip pat patvirtino, kad išankstinio perspėjimo sistema buvo suaktyvinta dėl internete pasirodžiusios su koronaviruso protrūkiu susijusios dezinformacijos.

  naujienos internete

  Ši naujienos internete yra esminis m. ES kovos su dezinformacija veiksmų plano elementas, skirtas palengvinti keitimąsi informacija apie vykdomas melagingų naujienų kampanijas. Visos ES valstybės narės yra priskyrusios melagingų naujienų stebėjimo funkciją konkrečiam nacionaliniam kontaktiniam centrui bei sutarusios dėl konkrečios ribos, kurią peržengus, sistema yra aktyvinama.

  naujienos internete parašai, kaip užsidirbti pinigų

  Praėjusių metų spalį Komisija tvirtino, kad nuo tada, kai buvo įdiegta m. Šį žingsnį pasveikino Belgijos visuomenės sveikatos ministrė Maggie De Block. Kovos su dezinformacija praktikos kodeksas Praėjusiais metais Europos Komisija pristatė kovos su dezinformacija praktikos kodeksą — savanorišką sistemą, kuria siekiama stabdyti melagingų naujienų plitimą internete.

  naujienos internete

  Kodekso vertinimas buvo numatytas m. Koronavirusas Ispanijoje.