SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Mainai paskelbti, MainSearch

Turinys

  mainai paskelbti tendencijos linijos tendencija

  Interviu - Yanos požiūris į meno misiją krizės metu, susiformavęs dar jai tapus Rugsėjo osios įvykių Niujorke liudininke.

  Yana, dėkojame už jūsų poziciją ir laukiame spektaklių Lietuvoje! Su visais susisieksime, susidėliosime repertuarą ir jau po Velykų pradėsime!

  mainai paskelbti valymo pajamos internetu

  Stay tuned! Pasak užsieni Gavome 25 bandomųjų ir 30 knygų vertimo paraiškų. Lietuvos autorių knygas ketinama versti į ukrainiečių iš viso 4 paraiškosserbų 1italų 4kinų 3armėnų 2lenkų 9kroatų 2latvių 3vokiečių 6rusų 5ispanų 1mongolų 1makedonų 1graikų 1slovėnų 1anglų 5prancūzų 4 kalbas.

  mainai paskelbti dvejetainiai variantai, kurie bandė apžvalgas

  Daugiausia knygų paraiškų sulaukta vertimams į ukrainiečių ir lenkų kalbas, daugiausia bandomuosius vertimus teikė vertėjai į lenkų ir anglų kalbas. Vakarė pastebi, kad žanrinės tendencijos išlieka panašios — mainai mainai paskelbti paraiškų teikiamia grožinėms knygoms.

  Taip pat išsiskiria mainai paskelbti, pokalbių knygos, mainai paskelbti biografinė literatūra.

  jei kompiuteris neuždirba pinigų

  We are happy to count that there are at mainai paskelbti 20 more applications than usual! More numbers: Lithuanian Culture Institute has received 25 applications for sample translation grants and 30 for book translations.

  The most active applicants are from Ukraine and Poland, most of the applications are for fiction.

  mainai paskelbti