Navigacija

Liestinės parinktys, MainSearch

Pirmoji savybė yra funkcijos ženklas, atsižvelgiant į tai, kuriam apskritimo ketvirčiui priklauso kampas α.

užsidirbti pinigų paslaptyje

Antroji savybė yra periodiškumas. Pagal šią savybę tigonometrinė funkcija nekeičia liestinės parinktys, kai kampas keičiasi sveiku skaičiumi apsisukimų skaičiaus. Trečioji savybė nustato, kaip keičiasi funkcijų sin, cos, tg, ctg reikšmės priešingais kampais α ir - α.

Kategorija:Versija - GeoGebra Manual

Kas tai yra Mes pasukame į vieneto ratą. Jis yra padalintas į keturis ketvirčius. Pažymime pradinį tašką A 0 1, 0 ant apskritimo liestinės parinktys, sukdami jį aplink tašką O kampu α, liestinės parinktys tašką A 1 liestinės parinktys, y. Priklausomai nuo to, kuriame ketvirtyje yra taškas A 1 x, ykampas α bus atitinkamai vadinamas pirmosios, antrosios, trečiosios ir ketvirtosios ketvirčių kampu.

Aiškumo dėlei pateikiame iliustraciją.

Linijos kampo koeficientas

Kampas - ° yra antrojo ketvirčio kampas. Be to, kampai ± 90 °, ± °, ± °, ± ° nepriklauso vienam kvartalui, nes jie yra ant koordinačių ašių.

liestinės parinktys dvi strategijos dvejetainių opcijų vaizdo įraše

Dabar apsvarstykite ženklus, kurie užima sinusą, kosinusą, liestinę ir kogenezę, atsižvelgiant į tai, kurio ketvirčio kampas yra.

Norėdami nustatyti sinuso požymius liestinės parinktys, prisiminkite apibrėžimą. Sinusas yra taško A 1 x, y ordinatė.

Navigacija

Iš paveikslo matyti, kad pirmąjį ir antrąjį ketvirčius jis yra teigiamas, o trečiąjį liestinės parinktys ketvirtąjį ketvirčius - neigiamas. Kosinusas yra taško A 1 x, y abscisė. Vadovaudamiesi tuo, mes nustatome kosinuso ženklus ant apskritimo. Kosinusas yra teigiamas liestinės parinktys ir ketvirtą ketvirčius, o neigiamas - antrą ir trečią ketvirčius. Norėdami nustatyti liestinius ir kationgentinius ženklus ketvirčiais, taip pat primename šių trigonometrinių funkcijų apibrėžimus.

  1. Sinusinio kosinuso ir liestinės formulės. Trigonometrinės funkcijos
  2. Tikrojo pasirinkimo sąvoka

Tangentas yra taško ordinato ir abscisės santykis. Taigi, remiantis skaičiaus padalijimo su skirtingais ženklais taisykle, kai ordinatė ir abscisė turi tuos pačius ženklus, liestinės ženklas ant apskritimo bus teigiamas, o kai ordinatė ir abscisė turi skirtingus ženklus - neigiamos.

liestinės parinktys pasirinkimo kategorijos subjektas

Panašiai cotangentų požymiai nustatomi ketvirčiais. Svarbu atsiminti! Kampo α sinusas turi pliuso ženklą 1 ir 2 ketvirčiuose, minuso ženklą 3 ir 4 ketvirčiuose.

Kosinuso ir sinuso teoremos

Kampo α kosinusas turi pliuso ženklą 1 ir 4 ketvirčiuose, minuso ženklą 2 ir 3 ketvirčiuose. Kampo α liestinės parinktys turi pliuso ženklą 1 ir 3 ketvirčiuose, minuso ženklą 2 ir 4 ketvirčiuose. Α kampo kogengentas turi liestinės parinktys ženklą 1 ir 3 ketvirčiuose, minuso ženklą 2 ir 4 ketvirčiuose. Periodiškumo savybė Periodiškumo savybė yra viena iš akivaizdžiausių trigonometrinių funkcijų savybių.

Periodiškumo savybė Kai kampas keičiamas sveiku skaičiumi pilnų apsisukimų skaičiumi, šio kampo sinuso, kosinuso, liestinės ir komagentos vertės nesikeičia.

  • Dvejetainių variantų žvakių mokymas
  • autocad teorija - 20 psl. - Rašto darbas - klubstudentow.lt
  • Kaip galite vienu metu uždirbti daug pinigų
  • Saviugda Grafiko liestinės lygtis yra formulė.

Iš tikrųjų, keisdami kampą sveiku apsisukimų skaičiumi, visada pateksime iš pradinio taško A, esančio vieneto apskritime, į tašką A 1 tomis pačiomis koordinatėmis. Atitinkamai, sinuso, kosinuso, tangento ir cotangento vertės taip pat nepasikeis. Periodiškumo savybė, kaip ir redukcijos formulės, dažnai naudojama didelių kampų sinusų, kosinusų, liestinių ir kotangentų vertėms apskaičiuoti.

Puslapiai kategorijoje „Versija 4.0“

Štai liestinės parinktys pavyzdžių. Taškas A 1 x, y yra pradinio taško A 0 1, 0 sukimosi aplink apskritimo centrą kampas α rezultatas. Taškas A 2 x, - y yra pradinio taško liestinės parinktys kampu α rezultatas. Taškai A 1 ir A 2 yra simetriški abscisės ašies atžvilgiu.

Puslapiai kategorijoje „Oficialus vartotojo vadovas“

Tegul vienas taškas turi koordinates x, yo antrasis - x, - y. Čia kalbėsime apie žymėjimą, pateiksime įrašų pavyzdžius, pateiksime grafines iliustracijas. Apibendrinant, mes nubrėžime sinuso, kosinuso, liestinės ir cotangento apibrėžimus trigonometrijoje ir geometrijoje. Liestinės parinktys naršymas. Sinuso, kosinuso, liestinės ir cotangentės apibrėžimas Sekime, kaip sinuso, kosinuso, tangento ir cotangento idėja formuojasi mokyklos matematikos kursuose.

Geometrijos klasėse pateiktas stačiojo trikampio aštinio kampo sinuso, kosinuso, tangento ir katagento apibrėžimas.

Sinusinio kosinuso ir liestinės formulės. Trigonometrinės funkcijos

Ir vėliau tiriama trigonometrija, kuri nurodo sukimosi kampo ir skaičiaus sinusą, kosinusą, liestinę ir kootangentą. Pateikiame visus šiuos apibrėžimus, pateikiame pavyzdžių ir pateikiame liestinės parinktys pastabas. Ūmus kampas stačiakampyje Iš geometrijos kurso yra žinomos ūmiojo kampo sinuso, kosinuso, tangento ir katagento apibrėžtys stačiakampyje trikampyje. Jie pateikiami kaip dešiniojo trikampio kraštinių santykis.

Mes pateikiame jų receptūras. Apibrėžimas Ūmaus kampo sinusas stačiakampyje   Ar yra priešingos pusės ir hipotenuzės santykis.

DisplayLogo

Apibrėžimas Ūmaus kampo kosinusas stačiakampyje   Ar gretimos kojos ir hipotenuzės santykis. Apibrėžimas Staigus liestinė stačiakampyje trikampyje   - tai priešingos pusės ir gretimos santykis. Apibrėžimas Ūmaus kampo kovalentas stačiakampyje - tai gretimos kojos ir priešingos santykis.

Čia įvestos sinuso, kosinuso, tangento ir cotangentės žymės - atitinkamai sin, cos, tg ir ctg. Liestinės parinktys apibrėžimai leidžia apskaičiuoti ūmaus kampo sinuso, kosinuso, tangento ir katagento vertes iš žinomo stačiakampio trikampio kraštinių ilgių, taip pat iš kitų pusių ilgio iš žinomų sinuso, kosinuso, liestinės, katagento verčių ir vienos iš šonų ilgių. Posūkio kampas Liestinės parinktys jie pradeda pažvelgti liestinės parinktys kampą plačiau - pristato sukimosi kampo sąvoką. Atsižvelgiant į tai, sinuso, kosinuso, tangento ir cotangento apibrėžimas yra nebe ūmus kampas, o savavališko dydžio kampas - sukimosi kampas.

liestinės parinktys sibiro auksinės monetos kriptovaliuta

Liestinės parinktys pateikiami per taško A 1 x ir y koordinates, į kurias po sukimosi per tašką O eina vadinamasis pradinis taškas A 1, 0 - stačiakampės Dekarto koordinačių sistemos pradžia ir vieneto apskritimo centras. Sinusas ir kosinusas yra apibrėžti bet kuriam kampui α, nes visada galime nustatyti taško abscisę ir ordinatę, kuri gaunama pradinio taško sukimosi kampu α. Bet tangentas ir cotangentas nėra apibrėžti jokiu kampu.

Grafiko liestinės lygtis yra formulė. Funkcijos grafiko liestinės lygtis

Mums jau žinomi žymėjimai sin, cos, tg ir ctg pateikiami apibrėžimuose; jie taip pat naudojami žymėti sukimosi kampo sinusą, kosinusą, liestinę ir cotangentą kartais galima liestinės parinktys tangentą ir cotangentą atitinkantį žymėjimą tan ir cot.

Pavyzdžiui, trijų pi rad sukimosi kampo kosinusas paprastai žymimas cos3 · π. Tas pats pasakytina ir apie kosinusą, ir prie liestinės, ir su cotangentu. Mes taip pat sakome, kad stačiakampio kampo sinuso, kosinuso, tangento ir koagentanto apibrėžimai atitinka stačiakampio liestinės parinktys sinuso, kosinuso, tangento ir katagento apibrėžimus, kai sukimosi kampas yra nuo 0 iki 90 laipsnių.

Tai mes pateisinsime. Skaičiai Apibrėžimas Skaičiaus sinusas, kosinusas, tangentas liestinės parinktys cotangentas   t yra skaičius, lygus atitinkamai t radianų sukimosi kampo sinusui, kosinusui, tangentui ir kotangentui. Pavyzdžiui, pagal apibrėžimą 8 · π kosinusas yra skaičius, lygus 8 · π rad kampo kosinusui.

Ir 8 · π rad kampo kosinusas yra lygus vienetui, todėl 8 · π kosinusas yra 1.

Poelgio moralumo vertinimas pagal įvadines etines teorijas Darbe nagrinėjama situacija: "Vaikas pavagia pinigų savo mirtinai sergančiai motinai vaistams pirkti. Liestinės parinktys vaiko poelgio moralumą pagal įvadines etines teorijas". Etika apima žinias apie moralę ir dorovę bei jų filosofinę refleksija. Kartais etika vadinama mokymu apie teisingą ir gerą gyvenimą, ypač jos klasikinis, normatyvinis variantas.

Yra dar vienas metodas, kaip nustatyti skaičiaus sinusą, kosinusą, liestinę ir kootangentą.