Pasirinktinis konvertavimas parametrai

Konvertuojamos parinktys

Pavyzdžiui, gali būti, kad įvedėte datą langelyje, suformatuotame kaip tekstas, arba duomenys gali būti importuoti arba įklijuoti iš išorinio duomenų šaltinio kaip tekstas. Datos, suformatuotos kaip tekstas, langelyje sulygiuotos kairėje o ne dešinėje.

Redagavimo parinktys Pažymėkite vieną ar daugiau toliau nurodytų parinkčių. Pasirinkę parinktis spustelėkite Gerai. Renkant tekstą pakeičiamas pažymėtas tekstas Pasirinkite šią parinktį, jei norite, kad įvedant tekstą būtų naikinamas pažymėtas tekstas.

Įgalinus klaidų tikrinimątekstinės datos su dviženkliais metais taip pat gali būti pažymėtos konvertuojamos parinktys indikatoriumi:. Kadangi klaidų tikrinimas programoje "Excel" gali identifikuoti tekstu suformatuotas datas su dviem skaitmenimis, galite naudoti automatinio taisymo parinktis, kad konvertuotumėte jas į datos formatuotas datas.

HEIF vaizdų konvertavimas į JPEG vaizdus

Tekstinių datų konvertavimas dviem skaitmenimis per metus naudojant klaidų tikrinimą Jei importuojate duomenis į "Excel" iš kito šaltinio arba jei cryptocurrency ethereum apžvalgos įvedate dviem skaitmenimis per metus į langelius, kurie buvo anksčiau formatuoti kaip tekstas, viršutiniame kairiajame langelio kampe gali būti rodomas mažas konvertuojamos parinktys trikampis.

Šis klaidos indikatorius nurodo, kad data saugoma kaip tekstas, kaip parodyta šiame pavyzdyje.

konvertuojamos parinktys kur galima gauti bitcoin

Galite naudoti klaidos indikatorių Norėdami konvertuoti datas iš teksto į datos formatą. Pastabos: Pirmiausia įsitikinkite, kad programoje "Excel" įgalintas klaidų tikrinimas.

Rengyklės parinktys (išsamiau) - Outlook

Dalyje klaidų tikrinimaspažymėkite įjungti fono klaidų tikrinimą. Visos rastos klaidos bus pažymėtos trikampiu viršutiniame kairiajame konvertuojamos parinktys kampe. Dalyje klaidų tikrinimo taisyklėspasirinkite langelius, kuriuose yra metų, kurie pavaizduoti kaip 2 skaitmenys.

Atlikite šią procedūrą, kad konvertuotumėte teksto suformatuotą datą į įprastą datą: Darbalapyje pažymėkite bet kurį vieną langelį ar gretimų langelių, kuriuose yra klaidos indikatorius viršutiniame kairiajame kampe, sritį.

Iškirpimas, kopijavimas ir įklijavimas

Daugiau informacijos rasite darbalapio langelių, diapazonų, eilučių ar stulpelių žymėjimas. Patarimas: Norėdami atšaukti langelių žymėjimą, spustelėkite bet kurį darbalapio langelį. Spustelėkite mygtuką klaida, rodomą šalia pažymėto langelio -ų. Jei norite atmesti klaidos indikatorių nekonvertuodami numerio, spustelėkite nepaisyti klaidos. Teksto datos su dviženkliais metais konvertuota į standartines datas su keturiais skaitmenimis.

InfoPath InfoPath Daugiau Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

Konvertavę langelius konvertuojamos parinktys teksto formatuotų datų, galite pakeisti datų rodymo langeliuose būdą, taikydami datos formatavimą. Jei jūsų darbalapyje yra datų, kurios buvo galbūt importuotos arba įklijuotos, kaip atrodo konvertuojamos parinktys toliau pateiktame paveikslėlyje esančių skaičių seka, tikriausiai norėsite jas performatuoti, kad jos atrodytų kaip trumpalaikės arba ilgos.

konvertuojamos parinktys

Datos formatas taip pat bus naudingesnis, jei norite filtruoti, rūšiuoti arba naudoti jį datų skaičiavimuose. Pažymėkite langelį, langelių sritį arba stulpelį, kurį norite performatuoti. Spustelėkite skaičių formatas ir pasirinkite norimą datos formatą.

Datų, saugomų kaip tekstas, konvertavimas į datas

Trumpasis datos formatas atrodo taip: Ilgoji data yra daugiau informacijos, pvz. Tada nukopijuokite formulę, pažymėkite langelius, kuriuose yra teksto datos, ir naudokite Specialusis įklijavimaskad pritaikytumėte datos formatą jiems. Atlikite šiuos veiksmus: Pažymėkite tuščią langelį ir patikrinkite, konvertuojamos parinktys jo skaičių formatas yra Bendrasis. Tuščiame langelyje: Spustelėkite langelį, kuriame yra norima konvertuoti teksto formatavimo data.

Kas yra "Excel" serijos numeris? Pagal numatytuosius sausio 1 d.

Reikia daugiau pagalbos?

To nukopijuosite konvertavimo formulę į gretimų langelių seką, pažymėkite langelį, kuriame yra jūsų įvesta formulė, tada vilkite konvertuojamos parinktys rankenėlę per tuščių langelių, kurių dydis konvertuojamos parinktys su teksto datų diapazonu, dydį.

Kai velkate konvertuojamos parinktys rankenėlę, turite turėti langelių konvertuojamos parinktys serijos numeriais, kurie atitinka langelių, kuriuose yra teksto datų, intervalą.

Pažymėkite langelį arba konvertuojamos parinktys, kuriuose yra serijiniai numeriai, langelių seką, tada skirtuko Pagrindinis grupėje mainų sritis spustelėkite Kopijuoti.

kaip susitarti dėl pinigų tikslų parašo galimybė

Pažymėkite langelį arba langelių, kuriuose yra teksto datos, sritį, tada skirtuko Pagrindinis grupėje mainų sritis spustelėkite rodyklę žemiau mygtuko Įklijuoti, tada spustelėkite Specialusis įklijavimas. Dialogo lango Specialusis įklijavimas dalyje Įklijuotipažymėkite reikšmės, tada spustelėkite gerai. Skirtuke Pagrindinis spustelėkite iššokančiojo lango vykdyklę, esančią prie skaičius.

How to Convert Outlook Express DBX Files into PST Files

Lauke kategorija spustelėkite data, tada sąraše tipas spustelėkite norimą datos formatą. Norėdami panaikinti serijos numerius po to, kai visos datos bus sėkmingai konvertuojamos, pažymėkite langelius, kuriuose yra jų, ir paspauskite klavišą DELETE. Reikia daugiau pagalbos? Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar konvertuojamos parinktys.

Ar ši informacija buvo naudinga?

Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.