Dizainas yra puikus, vartotojo sąsaja yra nuostabi

Jaxx apžvalgos

jaxx apžvalgos

Anksčiau šiais mėnesį, Anthony di Iorio, vyriausiasis skaitmeninis pareigūnas Toronto vertybinių popierių birža, generalinis direktorius ir įkūrėjas Kryptokit ir decentralizuotų ir įkūrėjų Ethereum, paskelbė beta paleidimas Jaxx, vieningą jaxx apžvalgos, kuri suteikia piniginės paslaugas tiek Bitcoin ir Ethereum vartotojams.

Jaxx piniginės sudaro hierarchinę jaxx apžvalgos Bitcoin piniginę ir lengvas Ethereum piniginė kuriama Kyptokit A Bitcoin grupės, kuriai pavesta užtikrinti daugiau neiBitcoin piniginės įdiegtus savo "Chrome" pratęsimo ir Rushwallet produktus.

jaxx apžvalgos prekyba naujienomis

Nuo pat savo jaxx apžvalgos m. Per ateinančias kelias dienas "Kryptokit" kūrimo komanda pradės "Jaxx Bitcoin" ir "Ethereum" pinigines jaxx apžvalgos darbalaukiui, "Apple" darbalaukiui, "BlackBerry" mobiliesiems ir "Linux" branduoliui. Dar svarbiau, kad "Kryptokit" komanda teigia, kad kodas leidžia piniginėse pasikliauti kliento saugumo modeliumi, kai privatūs raktiniai žodžiai saugomi vietoje, kurie niekada nėra siunčiami į kitus serverius, todėl sumažėja pažeidžiamumo ir pagrindinių kompromisų rizika.

dvejetainis pasirinkimas per 60 sekundžių

Mūsų tikslas yra tapti numatytojo "Bitcoin" ir "Ethereum" pinigine. Mes tikime Jaxx vieno puslapio dizaino vadovaujamą UX, lengvą diegti vieningą kodo bazę, sugebėjimą suporuoti per keliolika įrenginių ir unikalų pranešimų sluoksnį suteikia mums malonumą kreipiantis į masę.

„Jaxx“ atsiliepimai ir įvertinimai - Atsiliepimai - 2020

Tikiuosi, kad integracijos etapas prasidės kovo mėnesį, o SS bus pirmoji sąraše jaxx apžvalgos, - sakė Di Lorio. Jau keletą dienų po jos paleidimo jau jau daugiau nei 2 vartotojų jau atsisiųja "Jaxx Android" ir "iOS" programas.

Įdomios Straipsniai.

jaxx apžvalgos