Unijos klientams siūlomos šios indėlių rūšis:

Indėlio galimybė, Susisiekite su mumis

Mažiausia indėlio suma nenustatoma — į indėlio sąskaitą galite padėti tiek pinigų, kiek norite. Kaupiamojo indėlio sutarties terminas nenustatomas — nepratęsdami šios sutarties pinigus galite kaupti tiek laiko, kiek pageidaujate. Palūkanos skaičiuojamos kiekvieną dieną nuo sumos, esančios kaupiamojo indėlio sąskaitoje dienos pabaigoje, ir kiekvieno mėnesio paskutinę kalendorinę dieną pridedamos prie indėlio sumos. Galimybė naudotis kaupiamojo indėlio lėšomis Kaupiamojo indėlio lėšomis galėsite naudotis prisijungę prie indėlio galimybė banko arba  atvykę į pasirinktą  SEB banko skyrių ir pateikę mokėjimo nurodymą pervesti kaupiamojo indėlio lėšas į kitą sąskaitą.

Terminuotas indėlis suteikia galimybę atidėti pinigus didesniems pirkiniams, studijoms, atostogoms, nenumatytiems atvejams ar kitoms reikmėms. Kuo ilgesniam terminui padedamas indėlis, tuo indėlio galimybė palūkanos taikomos.

Apie paslaugą Užsitikrinkite orią senatvę ir saugią ateitį. Taupykite patogiai ir užtikrintai. Patogios indėlių laikymo ir kaupimo sąlygos, lankstūs terminai ir palankios palūkanos — teikiame galimybę laikyti senatvės, kaupiamąjį, terminuotąjį ir neterminuotąjį indėlį, todėl kiekvienas klientas gali rinktis geriausiai jo poreikius atitinkantį sprendimą, ir užsitikrinti finansinį stabilumą ateityje bei indėlio galimybė. Namuose laikomos santaupos nesikeičia — kur kas sumaniau yra kaupti palūkanas pas mus, ir leisti joms augti. Senatvės kaupiamasis indėlis Senatvės kaupiamasis indėlis — tai Jūsų galimybė užsitikrinti visavertę senatvę Senatvės kaupiamasis indėlis skirtas nuolatiniam kaupimui pensijiniam amžiui, kad sulaukus jo netektų varžyti savo poreikių, ir būtų galima toliau mėgautis visaverčiu gyvenimu.

Terminuoto indėlio palūkanas galite gauti kas mėnesį, kas ketvirtį, kas metus arba termino pabaigoje. Palūkanas gaunant kas mėnesį ar ketvirtį, metinė palūkanų norma gali būti mažinama. Palūkanų norma fiksuota visa sutarties galiojimo terminą.

bitcoin satoshi

Kaupiamasis indėlis tai saugus būdas taupyti, skirtas pačiam nuspręsti kiek norite sutaupyti per pasirinktą terminą. Kaupiamąjį indėlį galima papildyti ir palūkanos bus skaičiuojamos jau nuo didesnės sumos.

kriptovaliutos sutartys kaip užsidirbti satoshi bitcoin

Prireikus dalį santaupų galima paimti nenutraukiant sutarties bei neprarandant sukauptų palūkanų. Atsiimant iš kaupiamojo indėlio lėšas, Indėlio likutis negali likti mažesnis nei minimali indėlio suma.

atidarykite pamm sąskaitą kaip prekybininkas

Minimali indėlio suma — ,00 Eur Minimali papildymo suma — ,00 Eur. Indėlio terminas nuo 12 mėn.

Thomas Walkup: "I am extremely lucky to get to play here"

Neprarandant palūkanų galima atsiimti iš kaupiamojo indėlio sumą, ne didesnę kaip 50 penkiasdešimt procentų kalenkovich opcionų strategija sumos, esančios Indėlio sąskaitoje Indėlio dalies išmokėjimo dieną. Pirmąją sumą iš kaupiamojo Indėlio galima atsiimti praėjus 3 trims mėnesiams nuo sutarties sudarymo dienos, indėlio galimybė sumą iš kaupiamojo indėlio galima atsiimti praėjus 3 trims mėnesiams nuo paskutinio Indėlio dalies atsėmimo dienos.

Mes atsakingai išduodame paskolas, taip pat investuojame į Europos Sąjungos vyriausybių vertybinius popierius.

Tai toks pinigų kaupimo būdas, indėlio galimybė galite bet kada papildyti indėlio sąskaitą ir prireikus, nenutraukdami indėlio sutarties, dalį indėlio lėšų pasiimti. Šis indėlis skirtas tiems, kurie nori nuolat kaupti pinigus ir turėti galimybę periodiškai pervesti lėšas į indėlio sąskaitą. Palūkanos už indėlį skaičiuojamos kiekvieną dieną ir pridedamos prie indėlio likučio mėnesio paskutinę mėnesio dieną. Pagrindinės sąlygos: Galėsite pats planuoti kiek norite sutaupyti: nėra nustatytos minimalios indėlio papildymo sumos.

Būdami arti žmonių, galime lanksčiau reaguoti į jų poreikius ir tiksliau valdyti rizikas. Pasiekiama sėkme mes norime pasidalinti su mūsų unijos nariais.