Petras Šibilskis

Geriausios paslaptys, Didžiausios žmonijos paslaptys

Turinys

  Į krepšelį Aprašymas Mokslininkas ir aistringas įvairiausių paslapčių tyrinėtojas Petras Šibilskis padarė tai, kas neįmanoma — į vieną knygą sudėjo visas didžiausias žmonijos paslaptis ir neįmintus reiškinius, kartu su skaitytoju ieškodamas jiems paaiškinimų.

  geriausios paslaptys

  Pasinerkite į nematomą ir paslaptingą neatrastąjį pasaulį! Pranašingi sapnai, regėjimai, perskaitytos mintys ir išsipildžiusios nuojautos, nematomų jėgų padiktuoti veikalai, mokslo atradimai — tai tik maža dalis iš gausybės nepaaiškinamų reiškinių, aptariamų šioje knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys".

  pažymėkite belovo pajamas internete internetinės pajamos armėnijoje

  Pasaulis kupinas neįmintų, nematomų, neatrastų ir bauginančių paslapčių! Leiskitės į kelionę po neatrastąjį pasaulį — nežinomybė tokia geriausios paslaptys, kad net gniaužia kvapą!

  kaip sudaryti opcionų lentą opciono sutarties scenarijus

  Šioje knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys" — daug NAUDINGŲ geriausios paslaptys apie jonizuoto vandens naudą, įsižeminimą, klastingąjį energetinį vampyrizmą ir apsisaugojimą nuo jo, taisyklingą kvėpavimą, sveiką ir saugią gyvenamąją aplinką. Taip pat knygoje "Didžiausios žmonijos paslaptys" rasite sunkiai apčiuopiamų ir dar sunkiau paaiškinamų dalykų: suprasite, ar galima pakeisti likimą, sužinosite apie Mėnulio poveikį žmogui, išgirsite apie psichotroninį ginklą, suvoksite žmogiškųjų ydų pasekmes, įminsite psichikos mįsles, atskleisite stigmų fenomeną… Be to, bandysite apčiuopti ir suvokti TAI, kas neapčiuopiama ir nesuvokiama: poltergeisto reiškinius ir telekinezę, karmą, aiškiaregystę, reinkarnaciją, NSO ir kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis!

  mokytis užsidirbti pinigų internetu

  Parašykite atsiliepimą apie prekę!