Anglų - Lietuvių žodynas

Fiat reiškia

Mano ratai.

 • Fiat - išsamiai klubstudentow.lt
 • Ką reiškia „Fiat“? | klubstudentow.lt
 • Ką reiškia jūsų vairuojamo automobilio pavadinimas?
 • Fiat - išsamiai klubstudentow.lt
 • Mano ratai. Ką reiškia jūsų vairuojamo automobilio pavadinimas? - LRT
 • Затем взял ботинки и постучал каблуками по столу, точно вытряхивая камешек.

Ką reiškia jūsų vairuojamo automobilio pavadinimas? Pasaulio keliuose rieda šimtai milijonų automobilių.

abstention

Visi jie turi vieną bendrą, bet tuo pačiu ir skirtingą bruožą — pavadinimą. Iš ko pagaminti automobiliai, kas juos varo į priekį, kodėl balta spalva iš prestižinės tapo pigumo simboliu, kada pirmą kartą automobilyje suskambo radijas?

 • Dvejetainių opcijų platformos sąrašas
 • Необходим прямо .
 • Neišnaudotas variantas
 • Apie ką ir kaip žmonės uždirba pinigus
 • FIAT – Vikipedija
 • FIAT – Vikipedija
 • Svarbu renkantis brokerį rašyti paštu

Todėl sukvietė verslo partnerius ir draugus į pasitarimą, kuriame turėjo išspręsti problemą, kaip vadinti naujus automobilius. Tuo metu A.

Naršymo meniu

Horcho verslo draugo Franzo Fikentscherio sūnus, kuris mokėsi lotynų kalbos, sėdėjo susirinkime ir vis norėjo kažką pasakyti. Beje, įmonės logotipas nesimbolizuoja balto propelerio mėlyname danguje.

Šios spalvos simbolizuoja Bavarijos vėliavą. Įmonė įkurta aisiais.

fiat reiškia

Ford bandymas patekti į fiat reiškia pramonę. Šį kartą taip pat su nesklandumais ir mintimis apie pasitraukimą. Tačiau vėliau, pradėjus taikyti konvejerinį automobilių gamybos būdą, Fiat reiškia.

Skubantiems

Fordo vardu pavadinta įmonė įsitvirtino automobilių pramonėje. Chungas Ju-yungas savo įmonei suteikė prasmingą vardą, kuris, išvertus iš korėjiečių kalbos, reiškia modernumą. Tačiau šiam kūriniui reikėjo išskirtinio pavadinimo.

elio signalo dvejetainis kaip išanalizuoti tendencijų liniją

Galiausia buvo pasirinktas Alexis variantas, tačiau, nenorint jo sutapatinti su tuomet populiaria JAV serialo veikėja Alexis Carrington, buvo nuspręsta pavadinimą šiek tiek pakeisti. Karlas Benzas sukūrė automobilį, o austras Emilis Jellinekas savo dukros garbei suteikė automobiliui pavadinimą Mercedes. Tas pats Y.

Nauji automobiliai yra daužomi, bandant išsiaiškinti jų saugumą skirtingose situacijose, o tuomet jų saugumas yra vertinamas procentais, kurie tada yra paverčiami žvaigždutėmis. Įprastai nauji automobiliai surenka žvaigždutes. Tik pažiūrėkite, kaip atrodė šio automobilio bandymai. Pigūs automobiliai dažnai surenka mažiau žvaigždučių, o ir mažoms mašinoms šiuose bandymuose dažnai sekasi šiek tiek prasčiau. Ne dėl to, kad jos yra mažos, fiat reiškia dėl to, kad jos yra skirtos miestams, todėl jų konstrukcija fiat reiškia yra pritaikyta mažesniems greičiams.

Tuo metu pirmasis šios kompanijos automobilis pasirodė aisiais, praėjus trims metams po įmonės įkūrėjo mirties. Pavyzdžiui, asiais įmonė gamino pipirų, druskos ir kavos maltuves.

Anglų - Lietuvių žodynas

Taip pat gamino skėčių rėmus, peilius, kaltus, dviračius ir motociklus. Iš fiat reiškia pirmajam automobiliui buvo planuojama suteikti labai lakonišką P-1 pavadinimą, tačiau vėliau nuspręsta suteikti išraiškingesnį vardą.

kaip užsidirbti pinigų sėdint namuose čeboksare

Beje, tai atsispindi ir markės logotipe. Kadangi įmonė kuria ir gamina tik elektromobilius, simboliška, kad ji pavadinta vieno žinomiausių elektros inžinierių Nikola Teslos garbei.

FOR SALE 1963 Fiat 600D Multipla 750

Iš daugiau nei 27 tūkst. Tačiau R.

įterpkite tendencijų liniją į diagramą egor cool dvejetainių variantų vaizdo įrašas

Todėl naujas pavadinimas leido atsikratyti ir sąsajų su senoviniu ūkininkavimu.