Nekilnojamojo turto agentūrų asociacija turi naują prezidentą – klubstudentow.lt

Brokerio kadencija. LNTAA: dėl "juodųjų" brokerių veiklos valstybė pernai prarado apie 30 mln. litų

Turinys

  brokerio kadencija opcionų finansavimas

  Parašyta lapkričio 09 Peržiūros: Lapkričio 8 dieną Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos LNTAA prezidentu antrajai kadencijai perrinktas Vytas Zabilius žada ir toliau kovoti su nelegaliais brokeriais ir agentūromis Toliau bendradarbiaudami su Valstybine mokesčių inspekcija, Finansų ministerija bei kitomis atsakingomis valdžios institucijomis telksime visas jėgas kovai su šešėline brokeryste. Nelegaliai veikiančių NT brokerių ir agentūrų daroma žala valstybei yra milžiniška.

  Asociacijos skaičiavimais, metais, dėl "juodųjų" brokerių veiklos valstybė prarado apie 30 milijonų litų", - brokerio kadencija LNTAA prezidentas V.

  brokerio kadencija dvejetainių opcijų žvakidžių deriniai

  Zabiliaus teigimu, vienas svarbiausių asociacijos tikslų nuo pat jos įsteigimo pradžios išlieka NT brokerio kaip profesijos pripažinimas ir brokerio kadencija "Dabar brokerio kadencija veikla gali užsiimti bet kas, nepriklausomai nuo išsilavinimo, kompetencijos, profesinių žinių, galų gale - profesinės atsakomybės.

  Mūsų siekis - įstatyminės bazės sukūrimas, kurioje juridiškai būtų įteisinta NT brokerio sąvoka, aiškiai apibrėžti kvalifikaciniai reikalavimai, profesinės etikos normos ir laikymosi taisyklės, civilinė atsakomybės draudimas", - teigia LNTAA prezidentas.

  brokerio kadencija pamm sąskaitos strategija

  Eltos inf.