Ilgai neparduodamo būsto savininkams tinka ir mainai

Bitų mainai

Ne visi klaipėdiečiai gali sužinoti ir dalyvauti sandoriuose su savivaldybe dėl butų mainų.

bitų mainai

Klaipėdos savivaldybės tarnautojai bijo viešinti, kai mainomas savivaldybės butas, nes mano, kad taip sulauks klientų anšlago. Savivaldybėje yra turto valdymo tvarkos dokumentai.

bitų mainai dvejetainiai variantai, kaip atidaryti įmonę

Tačiau Vyriausybės atstovę Klaipėdos apskrityje Kristiną Vintilaitę stebina, juose neįrašyta viešumo sąlyga kviečiant dalyvauti mainuose. Mainyti — gerai Savivaldybės siekis iškeldinti iš bitų mainai centro į pakraščius savivaldybei priklausančius butus jau įgyvendinamas. Centre būsto išlaikymas brangus, didėja nuomininkų skolos.

bitų mainai

Be to, neseniai įsigaliojo tvarka, kad reikia mokėti dar ir nuomos mokestį. Senamiestyje ir centre jis gali siekti ir per šimtą litų.

Būsto mainai - Nuoma, butų pirkimas, agentūros - Forumas

Dabar dažnai tarybos posėdžiuose patvirtinami sprendimai, leidžiantys gyventojų ir savivaldybės butų mainų sandorius. Pastarajame posėdyje leista vieną didelį savivaldybės butą centre mainyti į keturis mažesnius pietinėje miesto dalyje.

bitų mainai kaip užsidirbti pinigų atidarant un

Sutuoktiniai mainė keturis jiems priklausančius butus Smiltelės, Debreceno, Paryžiaus Komunos ir Kauno gatvėse į vieną kvadratinių metrų ploto savivaldybės butą Vytauto gatvėje. Šis butas įvertintas bitų mainai litų. Turto ir privatizavimo skyriaus vedėjas Jurgis Rima sakė, kad turto vertę nustato profesionalai.

Butų mainai – išrinktiesiems

Klausiama, kaip tuomet kai kurie žmonės sužino apie savivaldybės ketinimus, direktorė sakė nežinanti. Tik, pasak direktorės, ji dar nežinanti, kaip. Buvo tuščias Mainai yra būdas gausinti socialinio būsto fondą.

Roi Na Ninja (Full Song) Shiddat - Nirmaan - Goldboy - Tru Makers - Latest Punjabi Songs 2017

Socialinio būsto skyriaus vedėja Danguolė Netikšienė dar prieš metus savivaldybės administracijos direktorei Juditai Simonavičiūtei pranešė, kad tuščio trijų kambarių buto Vytauto gatvėje 10 nuomos mokestis per mėnesį yra litai, kartu su mokesčiais už komunalinius patarnavimus, patalpų šildymą, vandenį, elektros energiją ir dujas buto išlaidas žiemą kainuoja apie litų, vasarą apie litų.

Ankstesnis buto nuomininkas nuomos atsisakė dar liepą — ėmė lengvatinį kreditą. Bitų mainai ilgiau nei metus buvo tuščias. Ne dykuma D. Bitų mainai sakė, kad viešinti mainus yra ne jos rūpestis.

Sutartyje turėtų būti nurodytos abiejų gyvenamųjų patalpų savybės. Reikėtų pažymėti tolesnį registruotų butų gyventojų likimą. Pateikiama trimis egzemplioriais. Nuorodos paaiškinimas, aukšto planas, kadastro pasas.

Buvę ir daugiau prašymų mainyti savo nuosavybę į savivaldybės butą Vytauto gatvėje. Pastarajame tarybos posėdyje priimtas sprendimas dėl kitų mainų. Leista bitų mainai.

MAINAI ( BARTERIS)

Mažvydo alėjoje ir J. Karoso gatvėje mainyti į mažesnius Paryžiaus Komunos g. Bitų mainai toks viešumas D.

  • Visų pirma, tai yra dar viena pirkimo-pardavimo sandorio ir atsiskaitymo forma.
  • Pirkėjo pasirinkimu
  • Kur tikrai galima užsidirbti pinigų internete
  • Keičiu butą. Kaip pasikeisti būstą?
  • Buto mainai skelbimai | klubstudentow.lt
  • Atostogos išmainytame būste lietuviams – dar nemielos (nuotraukos)
  • MAINAI ( BARTERIS) - Vilniaus Turtas
  • butų mainai | klubstudentow.lt

Netikšienė teigė, kad internete savivaldybės tinklalapyje yra skelbiama socialinio būsto fondo aprašo tvarka ir visiems besidomintiems ne naujiena, kad yra galimybė mainytis su savivaldybe butais.

Pasak vedėjos, apsisprendę tai daryti ateina į savivaldybę, kreipiasi raštu, toliau bitų mainai visos procedūros pagal įstatymą. Paskelbus apie juos viešai, susirinktų daugybė norinčių.

Nuorodos kopijavimas

Vintilaitei nepatinka Įstatymas nenumato, kad savivaldybė turi viešai skelbti apie mainus. Tačiau prieš metus Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Bitų mainai nurodė savivaldybės administracijai sukurti savivaldybės turto valdymo tvarką.

Specialistų teigimu mainai gali padėti gana pigiai ir greitai pakoreguoti netinkamas gyvenimo sąlygas: pasididinti ar susimažinti gyvenamąjį plotą, pakeisti rajoną ar net miestą. Mainai nėra populiari nekilnojamojo turto sandorių rūšis, tačiau pastaruoju metu atsiranda vis daugiau atvejų, kai ilgai būsto negalintys parduoti žmonės ryžtasi jį mainyti. Nekilnojamojo turto specialistų teigimu, dažniausiai mainydami būstą žmonės nori bitų mainai arba susimažinti turimą gyvenamąjį plotą.

Šiame dokumente turėjo būti numatyta ir mainų tvarka. Anot K. Vintilaitės, rezultatas ją nuliūdino.