Parduodamas butas Kazio Ulvydo g., Baltupiuose, Vilniuje, kv.m ploto, 2 kambariai

Anti brokeris, Rengiamos programos |

Rekomenduojame kaip labai patikimą partnerį NT pardavimuose.

Gintautas Tamkevičius - NT brokeris [Capital TOP] (1dalis)

Savo kanalais kartais parduoda greičiau nei mes patys skelbdami portaluose ir tikrai išsiskiria Rezultatais iš visų kitų agentūrų.

Džiaugiamės bendradarbiaudami! Tomas Atsakyti Turbūt kaip nemaža dalis pardavėjų pradžiai pardavinėjome namą patys, pusmetį nesisekė parduoti, vėliau kreipėmės į vieną NT pardavimo kompaniją anti reklamos nedarysiubet jie taip pat nepardavė.

geriausi investiciniai projektai internete

Kadangi namas buvo kokybiškai įrengtas, statytas sau ir į medžiagas buvo daug investuota, kainos nebuvo labai kur anti brokeris. Tuomet pažystama rekomendavo Akorus mes nebuvome susidūrębet labai pradžiugino, kai namui pirkėją surado per mažiau nei per 2 mėnesius.

Parduodamas butas Kazio Ulvydo g.

Iškart optimistiškai nuteikė, kai pirmo susitikimo ir apžiūros anti brokeris, brokerė Kristina tvirtai pasakė, kad namą tikrai parduos. Mus nustebino kokybiškas namo nuotraukų pateikimas lyginu su kitos NT kompanijos prieš tai anti brokeris nuotraukomiskurios atskleidė erdvų namo išplanavimą, bei sutelkė dėmesį svarbioms detalėms.

anti brokeris

Visą laiką palaikė kontaktą, informuodavo apie potencialių pirkėjų pastebėjimus ar nuomonę po apžiūros. Pasirūpino anti brokeris bei pagrindinės sutarties paruošimu ir suderinimu. Dar kartą dėkui Kristinai ir jos kolegai Mindaugui.

dvejetainiai parinktys aykyu variantų apžvalgos

Rita Atsakyti Noriu labai pasidziaugti sia puikia komanda, ypac Aurika Ragalskyte. Jos deka tapo daug lengviau ieskoti busto, ji pasiule keleta puikiu alternatyvu.

anti brokeris john hull parinkčių leidimas

Labiausiai patiko tai, kad viskas buvo atliekama laiku ir puikiai paaiskinta. Savo pazistamiems, kurie ieskosis buto, tikrai rekomenduosiu Akorus Real Estate! Jie profesionalai.

Butas mažai gyventas, todėl viskas atrodo kaip nauja. Parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika, todėl dėl nieko nesirūpinant galima iškart įsikelti ir gyventi. Atskiras miegamasis 10,88 kv.